Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koledzy nie mogą wejść na serwer hamachi - dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem ten był już poruszany wiele razy, były różne rozwiązaania.

 

Więc tak kolega, ma serwer i nikt nie może na ten serwer wejśc. posiada on Win7 na C. Serwer bukkit pod wersję 1.4.6. Serwer na chamachi, (no-ip nie działa). Posiada on router, lecz bez niego też nie działa.

Próbowalismy my już, wyłączać zapory, antywiry, zmieniać porty itp.....

Proszę o jakieś cenne sugestie i rady.

Jak narazie spróbujemy zrobić go na Xp (jego drugi sysytem) oraz na routerze (drugi komputer ma on za słaby, mój też)

Bardzo dziwne jest dla mnie to że na chamchi ma on dwa adresy ip (IPv4 oraz IPv6) na IPv6 nic nie działa więc robimy na drugim (dawniej około 2 mies. temu serwer poprawnie chodził, potem nie było czasu grać i teraz jak chcemy se pograc to nie działa)

 

Z góry txh Dziękuje

Opublikowano

Problem w tym że jak masz hamachi to
po 1 musisz stworzyć sieć

po 2 podać nazwe i hasło siecie

po 3 jak oni dojdą podajesz im ip z hamachi
W server-properties ustawiasz IP : ip z hamachi
Uruchamiasz serwer i powinni grać :)

 

Prosze o like ;)

Opublikowano

Problem w tym że jak masz hamachi to

po 1 musisz stworzyć sieć

po 2 podać nazwe i hasło siecie

po 3 jak oni dojdą podajesz im ip z hamachi

W server-properties ustawiasz IP : ip z hamachi

Uruchamiasz serwer i powinni grać :)

 

Prosze o like ;)

Już próbował.

 

 

@topic:

Możliwe, że nie możesz tworzyć serwera hamachi, bo masz

zewnętrzny czy wewnętrzny internet. Nie pamiętam, które z nim tworzyło problem.

Ale wychodzi na to, że masz ten, na którym nie działa tworzenie własnego serwera. Przykro mi, ale Ci się nie uda.

Zakup hosting. Możesz na CraftServe zamówić za 5zł miesięcznie 3 sloty. Bardzo dobra oferta.

343731479829004887779.png

Opublikowano

MKSuper za twoją rade to zamiast + dałbym ci bana (za robienie ze mnie i mojego kolegi tempoka)

MPCTaylor serwer da się zrobić zawsze
Udało się to na windows xp (kolega ma 2 systemy), lecz czy jest jakaś metoda na Win7??

Jeśli ktoś rozwiąże ma +

Opublikowano

Pobierz nowe pliki albo pozmieniaj je

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Możesz też zajrzeć na YouTube .. i zobaczyć jak poprawnie postawić i skonfigurować taki server.

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

MKSuper za twoją rade to zamiast + dałbym ci bana (za robienie ze mnie i mojego kolegi tempoka)

MPCTaylor serwer da się zrobić zawsze

Udało się to na windows xp (kolega ma 2 systemy), lecz czy jest jakaś metoda na Win7??

Jeśli ktoś rozwiąże ma +

Nie, nie zawsze możesz. Jeśli masz internet, który na to nie pozwala, to nie ma takiej możliwości.

Już o tym pisałem.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Graihiai maksiorekk dobrze przeczytajcie co napisałem w pierwszym poście i dopiero piszcie odpowiedzi.
Zylu;) Nie pobiore plików, najnowszego minecrafta ponieważ na tą wersje jest specjalna textura. Jeśli chodzi o jakiś fimat na YT, to tam prawie żaden z tych (za przeproszeniem) debili nic nie potrafi.

Opublikowano

Moze spróboj zgasić whitelist jak jest albo jak macie nie premium to zgaście online mode na false

a i w ogóle temu koledze nie wyskaują jakieś błędy na consoli czy coś ;)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Kolego ujme to tak,nie dawno miałem taki problem najlepiej u mnie zadziałało, oczywiscie na win 7 

1.Zalóz sieć i podaj nazwe sieci i hasło koledze/gą

2.niech kazda z was wyłaczy firewalla [JAK SERVER JEST WŁĄCZONY]

3.Niech Sprubuje wbić.

Opublikowano

Co do internetu to nie na każdym da rade. Np. u siebie mogę, ale u cioci na innym necie ni ch***.

1. Jeden i drugi i trzeci... musi mieć powyłączane zapory itp.

2. Wszyscy muszą być w jednej sieci na hamachi.

3. Czy kolaga, który "hostuje" serwer może na niego wbić na Windows 7?

4. Pokaż konsolę i serwer.properties

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...