Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestPVP [4FUN] [PVP] [120S] [CTF] [PARKOUR] [SG] [TF2] [WIĘCEJ]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do
moderatorów, stary temat z serwerem proszę o usunięcie, a ten o
zostawienie z tego powodu, że serwer się bardzo zmienił i tutaj
znajdziemy newsy z serwera: )

 

1364478361-U369501.png BestPVP 1364478375-U369501.png


Adres IP: BestPVP.hostmc.pl lub mc.systemz.pl:2257


Typ serwera: PVP :)


Ilość slotów: 120


Wersja serwera: 1.5/1.5.1


Premium: dialog_cancel.png


Potwory: dialog_cancel.png


Zwierzęta: dialog_cancel.png


Nether: dialog_cancel.png


PVP: yes.png


WL: dialog_cancel.png


 


 


1364478361-U369501.png Zespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:


 


  • Nasza ekipa jest napisana na spawnie :)

Moderatorzy:


 


  • Również na spawnie

KidModeratorzy:


 



 


 


1364478361-U369501.png Dodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Dostępny zabawy na dzień dzisiejszy : SG, CTF, PARKOURY,PVP, TeamFortres2 już niedługo wiele, wiele więcej :)



 

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Jezli to jest prezentacja to dzis mamy boże narodzenie i ubieramy choinke, nikt specjalnie nie wejdzie na serwer zeby zobaczyc kto jest administratorem... nawet ss nie zapodales.

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Jezli to jest prezentacja to dzis mamy boże narodzenie i ubieramy choinke, nikt specjalnie nie wejdzie na serwer zeby zobaczyc kto jest administratorem... nawet ss nie zapodales.

SSy, a nie można wejść na serwer i zobaczyć ? Wielki problem.

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

SSy, a nie można wejść na serwer i zobaczyć ? Wielki problem.

Tak ponieważ nie chce mi sie wbijać na serwer i szukać budowli, prezentacja ma zachęcić a ta odstrasza, nie zagram dziękuje ...

1382793664-U576448.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...