Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Usunięcie niektórych rzeczy z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

W google chrome jest ciekawy dodatek adblock, który może usunąć wybrany dział/kategorie/napis/cokolwiek i można dostosować forum pod siebie.

Jest może taka wtyczka do firefoxa? Domyślne adblocki nie mają opcji usunięcia elementu, sprawdzałem już kilka.

Opublikowano

Wybacz, jest to dla mnie niezbyt zrozumiałe, nie znam się na tym aż tak. Mógłbyś podać mi konkretny punkt, albo instrukcja dla bardziej zielonych? W Chrome jest to jedno kliknięcie ...

Opublikowano

Adhunter blokuje wybrana reklame.

@EDT

Możesz pobrać stylisha, wyszukać klase elementu i dodać np.;

 

 

body {
display: none
}
Opublikowano

 

Adhunter blokuje wybrana reklame.

@EDT

Możesz pobrać stylisha, wyszukać klase elementu i dodać np.;

 

 

body {
display: none
}

Pomysł kiepski, zanim w fire bugu znajdzie klase danego elementu to minie. ;/

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ok. Spróbuje jednak coś z tym Chrome. Jest może opcja ustawienia większej ilości statusów u siebie? Usunąłem wszystko z sidebaru prócz top10 posterów i statusy.

Opublikowano

Ok. Spróbuje jednak coś z tym Chrome. Jest może opcja ustawienia większej ilości statusów u siebie? Usunąłem wszystko z sidebaru prócz top10 posterów i statusy.

Nie ma, poza tym wiesz, że można tak sobie "ukryć" te hooki;

http://screenshooter.net/6382628/ubgxoao

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...