Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] zmiana wersji bukkita


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy jedynie zmienić starego bukkita na nowy (wymienić jeden plik).

 

Ale czy to wszystko? Czy występują błędy? Jakie i ile ich może być?
Czy nigdy nie trzeba zmieniać folderów z plikami konfiguracyjnymi?

Przecież pluginy się rozwijają - a tym samym ich pliki konfiguracyjne...

 

Jak to jest? Co zmieniać a co nie? Jakie mogą być problemy i korzyści?

Opublikowano

Dużo pytań ;)

 

Co do aktualizacji bukkita, tak, wystarczy podmienić plik bukkit.jar i to wszystko. Żadnych problemów nie robi to. Co do pluginów natomiast, to już inna sprawa. Niektóre po zaktualizowaniu serwa nie działają i trzeba je wymienić na nowsze. Ale zawsze możesz skopiować pliki "config" ze starych pluginów i na ich podstawie odtworzyć ustawienia w nowym.

 

Jakie problemy?

Troche musisz nad tym posiedzieć

Jakie korzyści?

Radość graczy/twoja :)

Lajk ; )

Opublikowano

:D

Ale można mieć jakieś bardzo stare confingi? A wersję bukkita o wiele wiele nowszą.

???????

 

 

Siedzieć i przepisywać stare confingi na nowe.... no nie wiem czy płynie z tego radość :)

Opublikowano

Jeżeli masz stare pliki konfiguracyjne to usuń je niech sie wygenerują nowe

Pomogłem? Like?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...