Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcę nagrywać ! - Czy taki sprzęt da radę?


ILoveCookies

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/iqEfTO/

 

tu to samo na morelkach ciut droższe przez procesor

 

ew. niewiele gorszy za 2k

 

http://www.morele.net/inventory/info/1tlNR1/

Jak niewiele gorszy ? Jest spora różnica między i5 a i3 ;).

 

 

Hmm, kto mi to poskłada ? :D

Ekipa Techplanet.pl/morele.net :
Dodaj do koszyka usługę montażu.
Kod promocyjny dostaniesz na PW/na necie też jest :D
Opublikowano

Usługa montażu 3+ podzespołów około 60-70 zł + znajdziesz kod który da CI złożenie za 0zł

 

Jak niewiele gorszy ? Jest spora różnica między i5 a i3 ;).

niewiele bo i3 i tak większość gier na Ultra utrzyma ;p wiadomo i5 dużo lepszy z tym że dopłata 2 stówki

Opublikowano

Usługa montażu 3+ podzespołów około 60-70 zł + znajdziesz kod który da CI złożenie za 0zł

 

niewiele bo i3 i tak większość gier na Ultra utrzyma ;p wiadomo i5 dużo lepszy z tym że dopłata 2 stówki

Przecież Ci mówiłem o mikroprzycięciach ;f.

Jest spora różnica między i5 a i3 - Phenom po O/C będzie lepszy od i3, a do i5 nie ma nawet co startować. Te 20% to spora różnica.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...