Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić żeby działał mi korean random czy jakoś tak


genegeneral731

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chryste, przecież podał. Ale ok, skoro chcesz to prosze. Budzisz się, wstajesz z łóżka, bierzesz prysznic, jesz śniadanie, i włączasz komputer używając takiego charakterystycznego przycisku na obudowie komputera. Następnie oczekujesz aż system się włączy, wpisujesz hasło, logujesz się na swoje konto. (Uwaga, teraz będzie znacznie trudniej!) Trzeba chwycić myszkę. Na początku będzie dosyć trudno, poradnik krok po kroku jak chwycić i jak używać myszki możesz znaleźć na spryciarzach. Gdy opanujesz tą technikę, otwierasz exploatatora windows (lub odpowiednik w twoim systemie) przechodzisz do folderu gdzie masz ściągnięte pliki z owym modem. Odszukujesz folder "res_mods", klikasz ppm na folderze, i kopiujesz go. Teraz musisz zrobić szybkie, ale jakże efektowne przejście do folderu /games/World_Of_Tanks i tam wklejasz skopiowany folder klikając ppm i wybierając opcję "Wklej". Teraz musisz starannie zamknąć okna i włączyć grę.(poradnik włączania gry również będzie gdzieś dostępny). Polecam się na przysłość i pozdrawiam!

Opublikowano

Chryste, przecież podał. Ale ok, skoro chcesz to prosze. Budzisz się, wstajesz z łóżka, bierzesz prysznic, jesz śniadanie, i włączasz komputer używając takiego charakterystycznego przycisku na obudowie komputera. Następnie oczekujesz aż system się włączy, wpisujesz hasło, logujesz się na swoje konto. (Uwaga, teraz będzie znacznie trudniej!) Trzeba chwycić myszkę. Na początku będzie dosyć trudno, poradnik krok po kroku jak chwycić i jak używać myszki możesz znaleźć na spryciarzach. Gdy opanujesz tą technikę, otwierasz exploatatora windows (lub odpowiednik w twoim systemie) przechodzisz do folderu gdzie masz ściągnięte pliki z owym modem. Odszukujesz folder "res_mods", klikasz ppm na folderze, i kopiujesz go. Teraz musisz zrobić szybkie, ale jakże efektowne przejście do folderu /games/World_Of_Tanks i tam wklejasz skopiowany folder klikając ppm i wybierając opcję "Wklej". Teraz musisz starannie zamknąć okna i włączyć grę.(poradnik włączania gry również będzie gdzieś dostępny). Polecam się na przysłość i pozdrawiam!

Zacna Pomoc Mości Panie :)

Sig.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...