Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Kilka pytań na temat SMITE . Zapraszam !


BonBox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Czy budowanie postaci ( chodzi mi o składanie itemów ) jest podobne do league of legends czy bardziej skomplikowane ?

2.Czy są regiony ? ( np. EU coś tam , AMERYKA itp. )

3.Czy każde konto ma zapisane ostatnie rozegrane mecze ?

4.Ile jest dokładnie postaci i jak długo trzeba zbierać na jedną prostą początkującą postać ? ( tutaj przykład podać )

5.Czy są tryby gier na różnych mapach ? ( itp. jak tak to jakie )

6.Czy początki są trudne ?

 

DZIĘKUJĘ ZA POŚWIĘCENIE CHWILI !

Opublikowano

1.Tak zkładasz build z 6 itemków.

2.Eu i ameryka

3.Tak

4.32 jak dobrze pamiętam. Jedna postać kosztuje 5,5k Favour ( 1lv up dostajesz 500Favour + klika trybów i na każdym możesz zdobyć 100F )

5.Arena, Domination , Conquesa , 1vs1 ( Joust ) , Ranked ( 30lv )

6.Wg mnie nie było trudno.Jeśli grasz w lol to szybciej ogarniesz wszytko ;)

 

Liczę na Like :P

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

1.Tak

2.UP

3.Dokładnie

4.dość dużo wychodzą cały czas nowe,Zbieranie na jedną postać to 55 gier po około 30 minut czyli 1650 minut to jest 27,5h czyli dość długo .. postać sam sobie dobierz ;D

5.Up

6.Początki są łatwe jak się rozkręcisz to będzie świetnie :D

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Postaram Ci się odpowiedzieć na 6 punkt, gdyż wszystkie zostały jasno wytłumaczone. Moim zdaniem same początki Smite nie są trudne. W szczególności, że pewnie grasz sobie troszkę w Lola. Wybierz sobie Artemis i będziesz w stanie wyjść ze statami np.10;4, jak na pierwszy raz. Później to zależy przede wszystkim jaki będzie twój team. Jeżeli gościu wyjdzie, lub będzie feedował, ciężko odrobić stratę. No chyba, że na midzie będziesz "cisnął" przeciwnika. Na pewno będziesz musiał grać skupiony i ostrożny. W lolu mniej więcej zauważysz, że ktoś schodzi z jungli. W Smite jesteś wstanie iść przez 5-6 sekund za przeciwnikiem i on Cię nie zauważy. Pograsz kilka gier, wbijesz 6, zagrasz normalnie i ocenisz :).

ancNW3C.jpg
The blues <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...