Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmienić wersję z 1.6 na 1.7.


Kubica/Zigies

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Może mi ktoś szczegółowo przedstawić jak zmienić wersję z 1.6 na 1.7 :D ? Chciałbym szczegółowo opisany poradnik zmieniania wersji na plikach a nie "version changer"

Na goglach szukałem i nic nie znalazłem. Widocznie nic nie ma albo ja debil nie umiem szukać :D Proszę o pomoc :D

Opublikowano

Znam stronę ale mi chodzi o to jak zainstalować.

 

Sprecyzuj problem? Pojawia się takie coś?

2rjdD.png

 

Czy normalnie nie potrafisz przebrnąć przez instalację?

Pomogę, tylko nie wiem z czym :)

WSZYSTKIE PLIKI W CHMURZE DLA MPCFORUM ZOSTAŁY USUNIĘTE. NIE KORZYSTAĆ Z MOICH PROGRAMÓW.

Proszę nie ingerować w moje posty/tematy, w razie potrzeby usunąć całą zawartość. Nie pomagam.

Opublikowano

No pobierasz plik.

Włączasz instalator.

Wybierasz folder z grą

Instalujesz i już.

Problem?

Opublikowano

"Czy normalnie nie potrafisz przebrnąć przez instalację?" - dokładniE :D

Ale spróbuje powyższe propozycje jak będe u siebie na kompie :D

Opublikowano

No jak nie umiesz zainstalować patcha przez standardowy instalator, to jak ty w ogóle korzystasz z komputera?

I skąd masz wersję 1.6?

 

 

//Po co robisz zamieszanie? Nie wiem czy wiesz, ale można kupić grę z patch'em 1.6.

Opublikowano

No jak nie umiesz zainstalować patcha przez standardowy instalator, to jak ty w ogóle korzystasz z komputera?

I skąd masz wersję 1.6?

 

 

//Po co robisz zamieszanie? Nie wiem czy wiesz, ale można kupić grę z patch'em 1.6.

Słyszałem jak się instaluje na kilka sposobów i tego się boje żeby sobie gry nie zwalić. Dlatego zasięgam po pomoc w szczegółowym instalowaniu. Ale jeżeli jest patch to luz bo nie patrzyłem. A gre kupiłem z patchem 1.6 więc...

Opublikowano

No dobra.

Jak się boisz możesz sobie kopie zrobić.

A instalacja to tak jak napisałem wyżej po prostu klikasz "dalej".

A o tym że jest wersja z patchem 1.6 jest to zwracam honor bo nie wiedziałem ;)

Opublikowano

Też miałem taki problem jak ty.

Ale już rozwiązany wystarczy że zapiszesz sobie profil z multi odinstalujesz grę i zainstalujesz jeszcze raz.

Instalujesz 1.7 i powinno śmigać mi pomogło :D

80c8d62aadc17f6d926e6a9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...