Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie subforum Zarabianie w Pogaduszkach


Rek0n

ZARABIANIE W NECIE  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste?cie za dodaniem owego dzia?u i poddzia?ów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w związku z tym, że coraz więcej ludzi zadaje pytania dotyczące zarabiania w internecie, wpadłem na pomysł, aby stworzyć poddział "Zarabianie" w Pogaduszkach.

Do tego jeszcze potrzebne będą poddziały do "Zarabianie", mianowicie takie:

-PPD

-PPA

-Zbiór serwisów zarobkowych

Pozbędziemy się dzięki temu wielu osób piszących tematy typu "jak zarobić w necie" itp.

 

Opublikowano

W sumie po przemyśleniu tematu, lepiej go zamknąć.

Ze średnią wieku 12lat na forum, nie ma sensu :)

Dobrze, że ci się przypomniało ile masz latek.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Jest dużo sposobów na zarabianie w internecie, nie wiem czemu to forum pomija ten temat a wiele gorszych nie.

A co do spamu to tutki można zamykać.

tak.

76561198090890807.png

Opublikowano

Na co? Żeby dział wypełniony był syfami typu szukam mentora/nisz/sposobów na zarabianie?

 

Niech się gimbusy nieco postarają i poszukają for specjalistycznych...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nie sądzicie że Naruto

Shippuden jest do bani z

porównaniem do zwykłego

Naruto ?

 

Temat z działu anime, pierwszy z brzegu..

Czemu taki dział jest tam i jakoś zyskał poparcie, a dział który jest powszechniejszy w internecie jest dla was złym pomysłem !

76561198090890807.png

Opublikowano

Od tego są inne, znane fora nt.zarabiania i wiesz ile by musiało byc subforow ? Szczerze tez bym się cieszył jakby taki dział powstal ,ale idąc przyszłosci widze same tematy ze spamem jak zarabiac. Nie

sygnauf.png



by Valky


Opublikowano

Ale właśnie po to jest administracja żeby łapać spamerów =>

poza tym 90% pogaduszek to spam.

Ah i chyba tam nie ma naliczania postów więc będą pisały te osoby które, są tym zainteresowane.

76561198090890807.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...