Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiosenne porządki na MPC cz.3 i świąteczny bonus ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Maxiu i ...

 

Jedno pytanie czy czas usunięcia punktów to czas na zbicie ich czy czas w którym się usuną ? ;D

Po tych dniach pkt usuwają Ci się.. xD

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

tumblr_m3ty002WY81qg38ico1_500.gif

 

Wydawało mi się, że ten projekt SkrandeR'a, który tworzył kilka tygodni, rozwali system i bałem się, że będę go musiał przepraszać, a tu takie coś...

 

PS. Regulamin ciekawy, nie powiem. ;-)

 

 

 

 

Ajj, ile masz lat, że mnie nazywasz dzieciakiem?

 

Wiesz co bym z Twoimi przeprosinami zrobił nie ? Kilka tygodni ? Pisałem to wczoraj przez ~ 1h i nagrywałem z 15 min. Beka

ProUser | Postmaker | Gold Member | Blue Member | exKidMod Metin2 | exModerator Metin2 | exVIP

Opublikowano

Wiesz co bym z Twoimi przeprosinami zrobił nie ? Kilka tygodni ? Pisałem to wczoraj przez ~ 1h i nagrywałem z 15 min. Beka

Ale swoje `dzieło` zapowiadałeś od dawna.. Zresztą, dobrze, że napisałeś, że zajęło Ci to ~1h, bo brzmi beznadziejnie, a to Cię choć trochę usprawiedliwia :D


 

Opublikowano

Wiesz co bym z Twoimi przeprosinami zrobił nie ? Kilka tygodni ? Pisałem to wczoraj przez ~ 1h i nagrywałem z 15 min. Beka

Nie broń się ile pisałeś. Jest chujowe bo jesteś pozerem i zrobiłeś to by przylizać dupę. Nigdy nie zrobiłeś dobrego "rapu" wszystkie wyświetlenia co masz to ludzie wchodzą by się pośmiać.

Pewnie polecisz się pożalić i bana złapie ale zwisa mnie to bo wkurwiasz mnie cwaniaczku przez kabelek.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Nie które zmiany w całej tej tabeli to przesada..
Ale trudno się mówi.
Co do piosenki - nic nie zrozumiałem, może parę słów. Jeżeli jest taka możliwość, to podajcie tekst :D

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Czyli już nie trzeba się męczyć z pisaniem tutów aby zbić procenty tylko czekać ileś dni. Super pomysł.

 

Gdyby nie usuwanie procentów po czasie byłoby lepiej.

Opublikowano

Widzę kolega nie wyczuwa ironii bo jest zbyt niemądry. Pozdrawiam i poczytaj troszkę o tym. :-)

 

Świetna opcja z MMT! :)

Nie chcę nic sugerować ale ja na twoim miejscu przemyślał bym jednak tą opcje z leczeniem.

76561198001815076.png
Opublikowano

Najlepsze jest to, że nie raz dostał bana za reklamę swojego forum a później wraca jak pies z podkulonym ogonem.

Tak wielce pisał, "że forum to gówno" a teraz liże nagrywając piosenki bo kida trzeba wyrwać.

 

@top

Nowy regulamin świetny pomysł.

A co z warnami które sie dostało jakiś czas temu? tez znikną po jakimś czasie? czy jak?

 

Nuta taka sobie

 

 

Lepiej jakby % znikały po 365 dniach, a nie po 90, 180 itd.

 

Ty byś najlepiej posłał z permem 90% forum.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Weteran
Opublikowano

co wy macie do tych dni wygaśnięcia warna jeśli ktoś dostanie za spam, to czemu miałby czekać cały rok jak może poczekać 55 dni lub napisać tuta

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

pornografia 10pkt+7dni? Niby dobrze ale wielu użytkowników, którzy dużo zrobili dla forum i po prostu dla beki wstawili nagą panienkę to dostali perma aż do amnestii ale dobrze, że forum się rozwija i lepsza tabela kar :D

photo261314.png


Opublikowano

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano (edytowane)

Wreszcie zostało coś z tym regulaminem zrobione, mimo, że już dawno zwracałam na niego uwagę.

Chociaż według mnie, teraz jest jakiś mniej czytelny. Może to moje odczucie spowodowane przyzwyczajeniem do starego, nie wiem. Jak dla mnie, niepotrzebnie rozłożenie tego na tak wiele pkt i podpkt.

Tabelkę znam, ale widzę, że zostały do niej dodane pkt, które wcześniej były "umowne", co jest dużym plusem.

Odnośnie MMT, mam wielki sentyment do tego projektu i życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieje, że wasze plany zrealizują się i wejdziecie na nowy, wyższy poziom. Powodzenia i gratulacje dla Pandragor'sa ;-)

Edytowane przez Wredna
Opublikowano

Wreszcie zostało coś z tym regulaminem zrobione, mimo, że już dawno zwracałam na niego uwagę.

Chociaż według mnie, teraz jest jakiś mniej czytelny. Może to moje odczucie spowodowane przyzwyczajeniem do starego, nie wiem. Jak dla mnie, niepotrzebnie rozłożenie tego na tak wiele pkt i podpkt.

Zostało to celowo skonstruowane w ten sposób. Wierzę, że to kwestia przestawienia się i przyzwyczajenia, co zaprocentuje w przyszłości. Z doświadczenia wiem, że lepiej pracuje się na takim dokumencie. Dużo łatwiej jest znaleźć i ewentualnie wskazać podstawę działania w przypadku odseparowania ogólnej reguły i późniejszego jej rozwinięcia. Jak się nie sprawdzi, to zawsze można wrócić do poprzedniej techniki regulacji albo udoskonalić obecną :P

 

Edit @down: Wprowadzając te zmiany wyrażam jednocześnie nadzieję, że prostota stosowania przełoży się na dobro drugiej strony. Zarówno stosujący regulamin, jak i jego odbiorcy mogą się powołać na konkretny punkt, co moim zdaniem sprzyja eliminowaniu niejasności. Graficzne wyodrębnienie zwiększa czytelność w stosunku do uprzednio zbitego tekstu.

#don't care

Opublikowano

Zostało to celowo skonstruowane w ten sposób. Wierzę, że to kwestia przestawienia się i przyzwyczajenia, co zaprocentuje w przyszłości. Z doświadczenia wiem, że lepiej pracuje się na takim dokumencie. Dużo łatwiej jest znaleźć i ewentualnie wskazać podstawę działania w przypadku odseparowania ogólnej reguły i późniejszego jej rozwinięcia. Jak się nie sprawdzi, to zawsze można wrócić do poprzedniej techniki regulacji albo udoskonalić obecną :P

Zgadzam się. Na dokumencie, w tym przypadku regulaminie, którego treść jest wyszczególniona i rozbita na wiele punktów pracuje się dobrze. Jednak trzeba pamiętać, że konstrukcja tego typu dokumentów ma nie sprzyjać jego autorom, lecz tym, którzy mają obowiązek się z nimi zapoznać i kierować się podczas poruszania się po forum. Taki dokument powinien być napisany z uwzględnieniem norm powszechnie rozumianych i ułatwiających interpretacje oraz zawierać tylko ogólne wymagania jakie ma spełniać system. Wiele teści zawartych w nowym regulaminie można bez problemu skrócić, jak i sformułować do stanu, gdzie nie wymagane jest rozbicie na wiele dodatkowych podpunktów. Oczywiście każda nowa idea, czy też zasada wprowadzana na mpc jest pod znakiem zapytania i przechodzi swego rodzaju okres próbny, więc zgadzam się również z tym, że jest to również kwestia przyzwyczajenia oraz czasu, który pokaże, czy tego typu regulacja zaprocentuje w przyszłości.

Opublikowano

Będziemy się spierać o doktrynę w regulaminie? :P teraz jest przejrzyście, a skróty aż do przesady nie są udogodnieniem. Poza tym, kwestia przyzwyczajenia ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Moim zdaniem nowy regulamin jest bardzo dobry. Co więcej - wydaje mi się, że społeczność MPC doskonale go zrozumie, mimo odmiennej szaty graficznej i kompozycji. W końcu nie powinniśmy ograniczać się do minimum, mogąc dać więcej.

Opublikowano

Z tymi paragrafami w regulaminie to spadłem z krzesła ze śmiechu, jak będziecie warnować, banować to wpisujcie powody artykuł X, paragraf Y xD

Tabelka ładna ale trochę jebie po ochach ten biały z czerwonym.

Będzie część 4?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...