Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1] KajzeraCraft: Dwa Zamki (16 slotów)(''Kwadratowa Masakra'')(Non-Premium)


TheKajzera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Faflik oraz mój kolega - Graihia


Wiek (min.14): Rocznikowo 14 - Graihia 15 :)


Premium: Niestety, nie posiadam :/


Skype (w celu dodania): Podam na priv :)


Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Ponieważ
lubię serwery typu KM, jednak każda Kwadratowa Masakra na której
grałem, to albo był nie wypał serwer, albo po prostu padł po kilku
dniach. Mam nadzieję, że ten będzie inny. :)


Coś o sobie: Mam na imię Rafał, lubię pogrywać czasami w League of Legends i Minecrafta. Interesuję się informatyką.

Opublikowano

Nick :Mass



Wiek (min.14):15





Premium:nie





Skype (w celu dodania):pw





Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:ponieważ lubie servery gdzie liczy się współpraca.





Coś o sobie:Jestem patryk,lubię grać w różne gry oraz dobrze się bawić

vintage2x.jpg
Opublikowano

Nick : Bloody


Wiek (min.14): 16


Premium: Nie Posiadam


Skype (w celu dodania): GG- 36558269 -> skype ewentualnie na pw


Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Ponieważ

lubię serwery typu KM, jednak serwery na ktorych gralem to byl wielki niewypal !


Coś o sobie: Jestem Mariusz mam 16 lat interesuje sie motoryzacja oraz roznymi grami jestem z Nowego Sacz :D

2oj6rbvptyvi.png


W razie pytan pisz smialo GG: 36558269


Proszę o zdjęcie paru % bardzo się staram ; ) ||| Jesli Ci pomoglem daj Like -->>-->>


Opublikowano

Nick :


Szymciox13


Wiek (min.14):


Akurat :P 14


Premium:


Tak


Skype (w celu dodania):


szymciox333


Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:


Ponieważ od wielu "lat" szukam jakiś serwerów właśnie tego typu. Czemu ? Ponieważ mi się strasznie podobają :D


Coś o sobie:


Lubię grać w siatkówkę i koszykówkę :P Od czasu do czasu robię jakieś grafiki na texture pack :D (Nie będzie publiczny ^.^)



THE END

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

 

Nick :robiron

Wiek (min.14): 13

Premium: tak

 

 

 

 

Skype (w celu dodania): faraonix10

Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Ponieważ widzę ze serwer zapowiada się fajnie

Coś o sobie: Jestem Patryk. Moim hobby jest piłka nożna

I'm happy :)

Opublikowano

Nick : SebQu



Wiek (min.14): 13, ale proszę, nie skreślaj mnie, chociaż na okres "testowy". Zapracuje na swoją "posadę".





Premium: Tak.







Skype (w celu dodania): axon2-seba






Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Serwer wydaje się ciekawy, mam nadzieje że nie padnie po 2-3 dniach, a na to się nie zanosi, przynajmniej mam taką nadzieje. Jestem dość dobry w strzelaniu z łuku oraz obmyślaniu różnego typu strategii. Mimo swojego wieku, jestem bardzo rozsądny oraz staram się być pomocny dla wszystkich.







Coś o sobie: Mam 13 lat, wiem że za mało, lecz staram się, mam nadzieje że się dostane. Mam na imię Sebastian, bardzo lubię gry typu Sandbox czy MMO. Słucham każdego rodzaju muzyki, co wpadnie w ucho, lecz mam 3 ulubione, są to: Reggae, Rock oraz Metal. Jestem ciekaw takiego serwera, grałem na serwerze Walls ale po 10-15 minutach były opuszczane ściany, było naprawdę bardzo mało czasu na przygotowanie się. Uwielbiam pracę w grupie.

Pozdrawiam, spóźnionego smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.

Cześć :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick :Forceta12





Wiek (min.14):14









Premium:Nie







Skype (w celu dodania):Mam ts3 bo skype mi laguje!











Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:Chciałbym zagrać na tym serwie poniewaz grałem juz na takich i było bardzo fajnie !











Coś o sobie:Jeste ogarniety spokojny lubię pomagać ogarniam Orto.Gram w pilkę nożna i FCB jest najlepsza ;D

Opublikowano

Nick : Domi2533



Wiek (min.14): 14





Premium: Nie





Skype (w celu dodania): Sorka, nie mam! :(





Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Szukam serwera typu 2 zamki! ;)





Coś o sobie: Jestem Dominik ! xD

Opublikowano

Nick :

Tokeli


Wiek (min.14):

16


Premium:

Taa


Skype (w celu dodania):

Ew. PW

Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:

Ponieważ uwielbiam rywalizację i inne tego typu rozrywki, a z tego co patrzę ten serwer mi odpowiada.


Coś o sobie:

Ogarnięty, sprawiedliwy, pracowity, szanuję pracę innych

Opublikowano

Nick :HerniReaggeMAN





Wiek (min.14):Za tydz.14 to można przymknąć oko ;)








Premium:Niet








Skype (w celu dodania):Podam na pw wrazie potrzeby









Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:Ponieważ lubię KM i zapowiada sie ciekawie.









Coś o sobie:Na imię mam Eryk.Interesuje się piłką ręczną i nożną.Gram w mc 2 lata :)

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Kajzera... mogłeś przynajmniej napisać kogo dodałeś a kogo nie,a nie siedzisz cicho przez ponad 24h i piszesz tylko ref

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick :termak5




Wiek (min.14):15









Premium:Tak







Skype (w celu dodania):Kuba.Bielak3











Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer:Ponieważ myśle że ten serwer jest spoczko.











Coś o sobie:Jestem 15 letnim chłopakiem który dobrze ogarnia MC.

Opublikowano

Nick : QuickDeQ



Wiek (min.14): 15.





Premium: Brak







Skype (w celu dodania): Brak ;/.







Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Myślę, że będzie fajna zabawa.









Coś o sobie: Mam na Imię Daniel, mam 15 lat, pochodzę z Bydgoszczy.

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Nick: Razor
Wiek (min.14): 14
Premium: tak
Skype (w celu dodania): Razor257rr

Dlaczego chciał/a byś dołączyć na serwer: Chciałbym walczyć w teamie przeciwko 2 teamowi w zamkach. Do tej pory nie miałem takiej okazji
Coś o sobie: Znam się na mechanizmach, armatach, prowizorycznych zabezpieczeniach, alchemii ponadto piszę poprawnie po Polsku i dobrze się bije (minecraft)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...