Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zainstalowanie Net.Framework 4 zmniejszy lagi w Grze ?


MackoG33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, chyba trochę głupie pytanie zadałem, ale chciałbym wiedzieć czy to prawda, innym to pomaga ponoć.

Wypowiadajcie sie na ten temat.

 

Z góry dzięki.

Opublikowano

Nie.

Jak chcesz mieć odlagowanego bf-a to kup lepszy komputer a nie graj na złomie.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Nie.

Jak chcesz mieć odlagowanego bf-a to kup lepszy komputer a nie graj na złomie.

Płynnie mi BFP4F działał na wysokiej grafice. Teraz gram na średniej.

 

Ale Seba :

 

 

"Najpierw upewnijmy się, co rozumiemy przez lagi:
Lagi to nagłe cofki, przeskoki celownika lub postaci o kilka metrów, zrywanie połączenia itp."
(wziołem z tematu Kicaka)
Rozumiesz? Nie chodzi mi o Fps'y bo to sie różni od pingu.
Gra mi płynnie działa, tylko ping mnie troche wnerwia, a jak szukam serwa co ma najmniejszy ping to pisze : +9999 ???
Edit: W innych grach, np. Counter Strike 1.6 mam ping około 30, a w bfp4f około 130...
Opublikowano

 

Płynnie mi BFP4F działał na wysokiej grafice. Teraz gram na średniej.

 

Ale Seba :

 

 

"Najpierw upewnijmy się, co rozumiemy przez lagi:
Lagi to nagłe cofki, przeskoki celownika lub postaci o kilka metrów, zrywanie połączenia itp."
(wziołem z tematu Kicaka)
Rozumiesz? Nie chodzi mi o Fps'y bo to sie różni od pingu.
Gra mi płynnie działa, tylko ping mnie troche wnerwia, a jak szukam serwa co ma najmniejszy ping to pisze : +9999 ???

Jeśli chcesz zmniejszyć ping to

-Najnowsze stery do portów z których korzystasz np jeśli masz neta pod usb to usb jeśli karta wi-fi to do wi-fi etc.

-Możesz pobrać pogram który przyspieszy ci internet i zmienjszy ping jest to program "cFosSpeed 9.02 Build 2032"

-Możesz ograniczyć uruchomione programy które korzystają z internetu

-Możesz wyczyścić kompa z wirusów

-Kupić szybszego neta

...etc etc etc.

 

P.S Od kiedy lagi to

zrywanie połączenia itp

xD ?

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jeśli chcesz zmniejszyć ping to

-Najnowsze stery do portów z których korzystasz np jeśli masz neta pod usb to usb jeśli karta wi-fi to do wi-fi etc.

-Możesz pobrać pogram który przyspieszy ci internet i zmienjszy ping jest to program "cFosSpeed 9.02 Build 2032"

-Możesz ograniczyć uruchomione programy które korzystają z internetu

-Możesz wyczyścić kompa z wirusów

-Kupić szybszego neta

...etc etc etc.

 

P.S Od kiedy lagi to

xD ?

Mam neta 20mb/s z Netii. Jeszcze coś ? Podać wynik ze Speedtestu ?

Opublikowano

Mam neta 20mb/s z Netii. Jeszcze coś ? Podać wynik ze Speedtestu ?

Nom podaj

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Ja mam podobnie w wyszukiwarce serwerow ping zawsze 999, ale nie wplywa to na gre bo lagow jak wbije na serwer nie mam. Net 30mbs z upc.

Opublikowano

To z tym pingiem to bug. Też mam przy wszystkich serwerach 999+. Co do laggów. Zobacz czy firewall lub antywir czegoś nie blokuje.

Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię znajdą, zabiją i zjedzą :ninja:

Dobry post? Nie żałuj "lubię to" :)

Opublikowano

Firewall jest wyłączony, antivirusa mam (avasta) i nic chyba nie blokuje, a czego tak myślisz ? Ciekawe co może blokować ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...