Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zarabiąc coinsy w fife przez turnieje ?


damiankos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie ile razy można dostać złotą paczkę w grze o złoty puchar ?

 

Co dostajemy za wygranie sezonu online

 

Macie jakieś sprawdzone sposby na robienie coinsów ?

Opublikowano

Zlota paczke mozesz dostac za wygrany turniej czyli ile razy wygrasz tyle razy dostaniesz. A za wygranie sezonu online dostajesz kasse w zaleznosci czy masz mistrzowstwo czy poprostu przechodzisz do nastepnej ligi.

Opublikowano

ale mi nie pokazuje że mogę wygrać złotą tylko mam 2000 tysięcy coinsów

 

a za wygranie raz SEZONU online dostałem paczkę i coinsy -.- więc wytłumaczcie co się za co dostaję i ile razy bo w fife od niewdana gram

Opublikowano

Złoty puchar:
pierwsza wygrana - kasa + paczka
każda kolejna wygrana - sama kasa

Sezon offline/online
spadek/utrzymanie - kasa
mistrzostwo liga 5,4,3,2 - kasa
mistrzostwo liga 1 - kasa + duża złota paczka

Piękna sygnatura.

Ze 300x za duża.

Opublikowano

Ja mam skilla więc zarabiam farmiąć gram , gram , gram :P , możesz też w godzinach nocnych kupować zawodników i sprzedawać o 2-3k drożej tak sie łatwo dorobisz. Na turnieje nie polecam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...