Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie podforum "filmy" w pogaduszkach.


ad777

ANKIETA  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za?

    • Tak
      2
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, wpadłem na pomysł żeby dodać podforum do pogaduszek o nazwie "filmy", można by było tam oceniać różne filmy, czy zapytać innych użytkowników jaki film polecają.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Nie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Na co? Przecież tutaj 90% dzieciaków ci powie, że "Project x filmem wszechczasów" a ludzi oglądających DOBRE filmy jest tu tyle co na lekarstwo...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

"Project x filmem wszechczasów"

Co to za film ? Serio nie oglądałem xD

 

@Top

Neutral, skoro dodali muzykę to poddział o filmach mi przeszkadzać nie będzie

s2c77Oa.png

Opublikowano

Co to za film ? Serio nie oglądałem xD

 

@Top

Neutral, skoro dodali muzykę to poddział o filmach mi przeszkadzać nie będzie

Film o zajebistym melanżu :p.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Opublikowano

Ludzie, spójrzcie na tematy, które obecnie są o filmach w pogaduszkach. Ludzie pytają się o filmy a kiedy polecasz im dobre to mówią "E, nuda ale ten o zombie i z cyckami wygląda wykurwiście"

 

I obawiam się, że tak wygląda większość "publiki" na MPC. Chcecie się przyczyniać do takiego niszczenia kultury? Oszczędźcie sztukę :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Wejdźcie w byle jaki temat " szukam filmu "

 

Co drugi post to Projekt X, American Pie. Niestety na forum jest mało ludzi z jakimś szerszym gustem filmowym niż prymitywne komedie, więc subforum sie nie przyjmie.

 

Zapraszam na filmweba Netrodal, też lubię oceniać filmy i tam to właśnie możesz robić.

Opublikowano

2/3 osób na tym forum z pewnością uważa, że Pulp Fiction to słaby film, bo mało akcji, a Kill Bill nie jest żadną klasyką, bo Uma Thurman nie ma fajnych cycków.

Juz widzę poziom dyskusji w tym dziale. Stanowcze nie, zróbcie sobie konto na FilmWebie. ;)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Na co? Przecież tutaj 90% dzieciaków ci powie, że "Project x filmem wszechczasów" a ludzi oglądających DOBRE filmy jest tu tyle co na lekarstwo...

 

Analogicznie jest w dziale muzyka.

 

@TOP NIE! Poziom dyskusji pewnie będzie bliski dna, a po za tym pogaduszki więcej ludzi odwiedza.

Opublikowano

A może dodajmy jeszcze komiksy, książki, gadżety, kamasutre ?

Na tak ale tylko dlatego że jest dział muzyka.

76561198090890807.png

Opublikowano

Zbędne subforum. Tematy dot. filmów przecież można zakładać w publikacjach.

Nie, kompletnie nie widzę sensu istnienia takowego działu.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...