Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WEB] DealCity - Moja pierwsza gra przeglądarkowa pisana od podstaw


kosmotak12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wraz z rozpoczęciem się konkursu na najlepszą grę via www, postanowiłem połączyć swoje dotychczasowe umiejętności i stworzyć coś większego niż do tej pory. Postanowiłem napisać swoją pierwszą grę www od podstaw bez żadnych gotowców (no dobra, szablon darmowy). Jest to dopiero bardzo wczesna wersja gry. Nie ma w niej zbyt wiele opcji, a udostępniam ją tylko po to byście ocenili ją z czysto technicznego punktu widzenia, czyli powiedzieli czy wszystkie opcje działają jak trzeba i czy taka gra może mieć przyszłość.

Zapraszam na

 

Teraz może żeczy które są zrobione i te które w najbliższym czasie postaram się dokończyć

+Gotowe:

-System Logowania i Rejestracji

-Wszystkie elementy wczytywane są za pomocą ajax bez przeładowywania strony

-Informacje o użytkowniku po lewej stronie aktualizują się po kliknięciu na nie

-Skrypt dilowania w róznych miejscach

-Sklep

-Magazyn

+Do skończenia

-System sadzenia

-Twoje plantacje

-Jakieś inne opcje (coś wymyśle)

+Każdy użytkownik na start dostaje 1000 PLN

+Ponieważ opcja sadzenia nie działa każdy na start dostaje 250 gram sortu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...