Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] L4D2 - wyłącza się podczas wczytywania


Oen

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Witam,



Wczoraj zakupiłem sobie grę Left 4 Dead 2. Gra ładnie się włącza jest
wszystko dobrze tylko problem leży w tym że jak chcę dołączyć do gry to
podczas wczytywania gdy pasek jest już prawie załadowany gra się wyłącza
bez żadnych błędów w tle.



Procesor: AMD Athlon 64 3000+ 1.8 MHz

Ram: 512 MB

Grafika: GeForce 6600 128MB



Pewnie się ździwicie jak może taka gra działać na takim sprzęcie. A no
może ponieważ sam Dead Island mi działa dobrze i gram z kolegami a L4D2
ma mniejsze wymagania więc to raczej nie wina sprzętu.



-Reinstall nie pomógł

-Spójność plików nie pomogła

Opublikowano

Wyłącz antywirusa i zaporę.

W menedżerze zadań windows ustaw dla procesu gry wyższy priotytet.

Uczeń
Opublikowano

Nie pomogło.

Na innych forach mówili że to jednak wszystko wskazuje na sprzęt. Left 4 Dead 2 nie należy do gier zoptymalizowanych i to jest tego winą.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Wiem, że temat jest już stary ale chciałbym dodać własne rozwiązanie na które sam wpadłem i działa a mianowicie

na ikonę Left4dead 2 kliknąć prawy przycisk myszy--------->właściwości----------->zgodność(compatibility) i zmienić włączanie gry "jako" i tu wybrać własny windows.

Ja mam windows 7 ultimate i ja dałem włączanie jako windows xp sp3 bo nie ma go na liście i działa w 100%.

Miałem taki problem że gra po 1 minucie wyłączała się.

Może to komuś pomoże. :D

Opublikowano

Aktualizacja karty graficznej powinna załatwić problem, w sumie powiedzcie ilu bitowy jeszcze system macie, bo często od tego błędy też pochodzą.

OndteAw.png


Opublikowano

ja mam 32 bitowy, co masz na myśli mówiąc aktualizować karte graficzna ?

Chodzi o aktualizację sterowników do karty graficznej.

Opublikowano

trzeba było od razu mówić o co kaman :D dobra na wolnym czasie sprawdz, ale powinienem mieć aktualne ;p

 

Znacie jakieś sposoby jak łatwo sprawdzić czy mam stery aktualne w karcie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...