Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Starożytna Kraina]LastLand [1.5] WL! Zapraszam!


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:xDrabiiiQ

Wiek:14

Ts/Skype?:Ts3 :)

Budowanie 1/10:8

Kanał yt?:Posiadam

Będziesz nagrywał z serwera?:Raczej nie mam slabego kompa do tego ;//

Ogar 1/10:10 :)

 

Edit. Bardzo dziekuje ;> za dodanie

Opublikowano

Nick: Neostr
Wiek: 16
Ts/Skype?: Tak/Tak
Budowanie 1/10: 9/10
Kanał YT?: Posiadam
Będziesz nagrywał z serwera?: Możliwe
Ogar 1/10: 9,5/10

Opublikowano

Nick: McPetic
Wiek: 15
Ts/Skype?: mam oba
Budowanie 1/10: 9
Kanał yt?: mam ale nie nagrywam ; p
Będziesz nagrywał z serwera?: nie wiem
Ogar 1/10: 10

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Od kiedy na serwerze adminem jest The_Barteg serwer zszedł na psy. Koleś o nicku Dastars, czy nie wiadomo jak mu tam, zabił mojego kolegę - Graihię. Nie oddał mu itemów, więc zacząłem go bić, do sprawy wtrącił się jego kolega Szokko czy jakaś inna kijowa nazwa i zabił mnie, bo było 2 na jednego ( lamy xD ) okazało się, że itemów nawet mi nie odda admin, ani mojemu koledze Graihii. Dlatego leci wielkaa skarga tutaj oto na tym forum na tegoż admina, bo w dodatku dał mi bana na godzinę - za to, że byłem sprowokowany i wyzywałem tych 2 paciuloków Szokko i Dastarsa. :)


Ogólnie - jeżeli ten serwer dalej będzie miał tego admina The Barteg - Gorąco... NIE POLECAM. :) Zero ogaru, jakby miał być sędzią to dostałby chyba po ryju za takie "wyroki".

Opublikowano

Nick:Modini
Wiek:12
Ts/Skype?:tak/tak
Budowanie 1/10:9/10
Kanał yt?:mam
Będziesz nagrywał z serwera?:nie :(
Ogar 1/10:10/10

 

kolega

 

Nick:Dawix
Wiek:12
Ts/Skype?:nie/tak
Budowanie 1/10:7/10
Kanał yt?:ma
Będziesz nagrywał z serwera?:nie
Ogar 1/10:10/10

Opublikowano

Nick: MineResim
Wiek: 13
Ts/Skype?: Posiadam
Budowanie 1/10: 9
Kanał yt?: Posiadam
Będziesz nagrywał z serwera?: Jest taka możliwość
Ogar 1/10: 10 :)



Narcotic dodaj

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Nick: Muniq

Wiek:14

Ts/Skype?:skype muniq12 i ts'a też mam

Budowanie 1/10:6

Kanał yt?:Nie

Będziesz nagrywał z serwera?:Nie

Ogar 1/10:
10

7952e489457bfd8aab9189a50218baa5.jpg

Opublikowano


Nick: HuriN
Wiek: 14
Ts/Skype?: tak
Budowanie 1/10: 6/10
Kanał yt?: tylko do subow innych.
Będziesz nagrywał z serwera?: Raczej nie :)
Ogar 1/10: 10/10-

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Nick:LolowatY
Wiek:14
Ts/Skype?:to i to
Budowanie 1/10:7,5/10
Kanał yt?:Tak
Będziesz nagrywał z serwera?:Watpie bo komputer mam slaby ale jak ktos bedzie chcial to bede mogl z nim nagrac
Ogar 1/10:8 lubie trolowac i czasem mam odpal :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...