Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assassin Creed III Tyrania króla Waszyngtona - błąd przy wyborze rozgrywki.


Adrianeek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Mam problem :)


Zakupiłem sobie Assassin creed III Edycja Waszyngtona.


I gdy już wchodzę do gry to mam do wyboru singleplayer , multiplayer i tyrania króla waszyngtona.


I tu właśnie jest problem


Gdy chce włączyć tyrania króla waszyngtona to obok pisze " pobierz dodatkową zawartość "


I przekierowywuje mnie na tą strone : http://shop.ubi.com/...700/ccRef.en_IE



Ktoś pomoże co dalej robić ?


Bo nawet mój tata nie wie co robić a chciał bym pograć . Specjalnie kase wydałem :c

a0cw13.png

Opublikowano

A kupowałeś dodatek? (trzeba kupić każdy "rozdział" osobno, albo wszystkie naraz w ramach Season Passa)

 

ew. czy nie było w pudełku kodu do aktywowania dodatku?

EXPmIpC.gif

Opublikowano

wejdz w opcje w ac3 ( te po wlaczeniu gry ) jak pamietam i bedzie cos takiego odblokuj dodatkowa zawartosc/wprowadz kod i tam wpisujesz kod, bym wlaczyl i powiedzial ci jak to dokladnie sie nazywa ale mi zmula, raczej sie domyslisz.

 

 

/edit jednak sprawdzilem

 

Dodatki --> Zrealizuj Kod

 

znajdziesz to od razu po wlaczeniu ac3.

sygna1.png

Opublikowano

Dobrze , już sprawdzam .

Dam edita.

 

I nic , wpisuje ten kod "XXX-XXX-XXX-XXX" i kod "xxxxxxx"

I żaden nie pasuje.

Pisze " Wprowadzony kod jest nieprawidłowy "

Jeżeli tak będzie to pojadę do empika i wymienię to. Ponieważ powinno działać a nie działa ; /

a0cw13.png

Opublikowano

PC

Pudełkowa.

Mam też wersje kolekcjonerską zakupioną w dniu premiery.

i ac3 instalowałem pierw z tej wersji kolekcjonerskiej potem zainstalowałem z edycji waszyngtona i nic :X

a0cw13.png

Opublikowano

Ten taki jak by "poradnik" książeczka w pudełku wygląda tak samo jak w zwykłej i kod jest inny ale nie działa :c

Pisałem do supportu ubisoftu ale chyba będę musiał zadzwonić :/

a0cw13.png

Opublikowano

Mi się wydaje, że kod w tej edycji to po prostu Season Pass, który daje dostęp do wszystkich po prostu w momencie publikacji każdego, więc dziwi mnie to, że kod ni jak nie działa.

EXPmIpC.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój tata dzisiaj będzie dzwonił.

Dam edita jak coś.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc lecą +

Problem rozwiązany :)

napisz, jak sobie poradziłeś, bo mam ten sam problem.

robię dokładnie to, co w instrukcji, wpisuję kod dodatku (edycja waszyngtona) i wyskakuje mi błąd: "Wprowadzony kod jest nieprawidłowy".

Proszę o pomoc :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A moze te kody można aktywować po 24 kwietnia po wydaniu ostatniego DLCEKA :)

Na YT już są gameplaye z Tyranii Króla Washingtona, a to DLC już dawno wyszło.

 

Ja również mam ten sam problem!

qadax.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...