Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.5.1 [Golden-Craft] Pro FastEXp - Factions+McMMO+MobArena+Autorskie Pluginy, Zapraszamy.


XxXZeUsXxX

Miencraft  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wgra? plugin Heros ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 





N0UV9bX.png

 

post-639325-0-12127300-1364469304.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje + MCMMO + FastExp + Autorskie pluginy.

strzalka.gifSloty:48 (będzie 100)

strzalka.gifIP: goldencraft.gomc.pl

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

post-639325-0-47417100-1364469449.png

[Wlasciciel] Hardkox

Rekrutacja otwarta GG : 43186385

post-639325-0-34757000-1364469308.png

DROP ZE STONE :

Diaxy - 3%

Zloto - 5%

Żelazo - 6 %

Dodatki :

strzalka.gif MobArena.

strzalka.gif Kasa za zabijanie mobów.

strzalka.gif Spory exp za zabicie gracza.

strzalka.gif Zwiększony exp.

strzalka.gif Dodatkowe expowisko.

strzalka.gif Wygodny spawn.

strzalka.gif Sklep

ZAPRASZAMY

 

Opublikowano

NIE POLECAM! Serwej jest do bani administracja to jedne wielkie CHUJE! Dostałem bodajże Perma za kurwa nic na serwie graja sami oszusci. ja budowałem swoją gildie jakie 5h i inna gldia MAFIAGSE mnie znalazła i chciała sojuszu . Wziąłem go po chwili chcieli mi coś pokazać ale ja nigdzie nie poszłem i w ciągu chwili oni mieli ze mną wojne . Zabili mnie , gdy napisałem do administracji powiedzieli że to nie ich problem. MAFIAGSE chcieli żebym miał z nimi dalej sojusz to się tepałem na moją gildie ale oni ciągle oszukiwali to się tak wkurwiłem i po chwili dostałem Kurwa PERMA ZA CHUJA !

Opublikowano

@up hclopcze nie unos się masz zgloszenie..

Opublikowano

Ogarnij sie ... to co jest miedzy gildiami to nie sprawa administracji... a ze dales sie oszukac 2 razy to twoj problem poza tym jak tak wyzywales to nawet ja dalbym Ci perma

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...