Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] SpamBoty oraz pozbycie się ich z serwera


Trupioblady

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj chciałbym Wam pokazać jak się bronić przed SpamBot'ami.


Tak po krótce, SpamBoty to między innymi Pertletici lub Paradigm.


Potrzebne nam są trzy pluginy. Jeden nazywa się WorldGuard - KLIK, drugi WorldEdit - KLIK, a trzeci AntiJoinBot - KLIK .


Samo wgranie AntiJoinBot to wielki krok w stronę serwera bez botków na serwerze. Jednak czasami potrafi on coś przepuścić, dlatego potrzebujemy także WorldGuard.


Zaznaczamy klocek lewym, a potem prawym przyciskiem myszy w miejscu spawnu. Wpisujemy komendę //expand vert (vert oznacza maksymalna wysokość w dół oraz wzwyż). Potem wpisujemy /region define "Nazwa Terenu", np. /region define SpamBot . Następną komendą jaką wpiszemy będzie /region flag "Nazwa Terenu" send-chat deny, w moim wypadku będzie to komenda /region flag SpamBot send-chat deny.


Pozwoli to na wejście botkom, ale nie będą mogły spamić na chacie.


Jeżeli pomogłem, liczę na Lubię To.


"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Po wczorajszym spam-ataku na serwer... WYKORZYSTAM NA PEWNO!

Szanuj innych, za tymi pikselami są ludzie.

"Z racją jest jak z dupą - każdy ma swoją"

Opublikowano

Pomysł dobry ale da się ominąć :P polecam jeszcze zainstalować coś na spam (np mój plug)

Bo boty mogą mieć automatyczne chodzenie. I kolejnym problemem mogą być komendy typu /me :) mozna dodac flage

"allowed-cmds login"

lub poczekać na 1.5 mojego pluginu :D gdzie dodam tez coś na spam komendami :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Ja posiadałem AntiJoinBot oraz AntiBot i wszystkie inne bajery. To jest pic na wodę.

Te pluginy nie blokują spambotów. Moi koledzy mieli, to z łatwością przebił koleś tę blokadę.

Masakra, nie polecam.

Co do TuTorialu to nie jest jakiś super, bo miał blokować boty, a nie blokuje.

343731479829004887779.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dzięęęękiii, zawsze miałem problem z wysypem botów na serwie, a potem usuwanie ich confingów z mapy.. Ojojoj. W każdym bądź razie, poradnik się przydał, dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...