Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL] [S] "Kwadratowa Masakra" Serwer inspirowany serią Skkf'a.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam za zamiar przedstawic Wam serwer typu KM - GrzybkowaKraina :)


Jest to nowo powstały serwer wolny od bugów, grieferów, cziterów itd.


Admini dopilnują by na serwerze panowała równośc wśród graczy oraz kultura.


Serwer posiada tak skonfigurowany plik permissions, aby nie pozwalał sobie na dodawanie


przedmiotów w grze itd. :D




Na serwerze mile widziane są osoby w wieku nastoletnim(ok.14,15 lat)


Jest to wg. mnie wiek sprzyjający grze, ponieważ w tym wieku każdy już dorośleje :)




Podania można składac pod tematem lub na skype naszego serwera : grzybkowy.grzybek



Serwer posiada 15 slotów oraz 100mb ramu przypisanego do gracza ;D.



Mile widziane są dotacje na serwer, by grało nam się przyjemnie i długo :)








Wzór podania:


Nick:


Wiek:


Premium:


Kanał YT:


Dlaczego nasz serwer:


Co to grief:






Zapraszam do składania podań :D Ip po przyjęciu podam na pw :)


Opublikowano

2 kolegów

Nick: Runos & Remessis

Wiek: 14-15

Premium: Nope

Kanał YT: nie mamy

Dlaczego nasz serwer: Bo lubimy grac na oagr serwach gdzie nooby nie bija bez powodu :D

Co to grief: niszcznie ładnych budowli albo niszczenie kogos domu :>

Opublikowano

Nick: KoVu

Wiek: 13

Premium: nie


Kanał YT: nie


Dlaczego nasz serwer: lubie serwery tego typu szukam miłej administracji oraz graczy ;3


Co to grief: niszczenie cudzej pracy ,domków itd.

Opublikowano

Nick: PosiakPL



Wiek: 14



Premium: Brak



Kanał YT: Brak



Dlaczego nasz serwer: bo nie inny ;3



Co to grief: rozwalanie czyichś budowli

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Nick: DeAtCH


Wiek:14/15


Premium: TAK


Kanał YT:Posiadam


Dlaczego nasz serwer:Bo mi się nudzi na innych serwerach i może poznam nowych ludzi


Co to grief: rozwalanie czyiś budowli

Opublikowano

Nick: BlackBoy89

Wiek: 15

Premium: Tak

Kanał YT: Mam, ale nic nie nagrywam.

Dlaczego nasz serwer: Zachecilo mnie to, ze administracja jest ogarnieta.

Co to grief: Niszczenie rzeczy ktore do nas nie naleza lub 2 osoba nie pozwolila nam ich zniszczyc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...