Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NIEAKTUALNE] [K][TuT][Sa]Jak pobrać i zainstalować sampa.


lexox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ten poradnik pokaże wam jak pobrać i zainstalować sampa.
1.Wchodzimy na stronę www.sa-mp.com
2.Wybieramy wersje sampa i klikamy download page SS:


06974009320893025237.jpg


Jestesmy na download page.
SS:


16002149825247018250.jpg


Na czerwono pisze (tłumaczenie):
Samp wymaga wersji 1.0 || Jeżeli nie wiesz jak sprawdzić wersje to <KliK>
Potem pisze że jeżeli macie wersje 2.0 lub 1.1 do pobierzcie patha, znajduje sie on także w poradniku wyżej.
3. Klikamy tam gdzie jest zaznaczone na żółto (ss wyżej)
~~Tym kliknięciem pobieramy sampa ;)
4.Otwieramy proces instalacji.
5.Klikamy przycisk zaznaczony na czerwono ,,I agree" Czyli akceptujemy *regulamin*


73233939513644116275.jpg


6.Lokalizujemy folder gta. Najczęsciej jest juz wypełnione dobrze ale radzę sprawdzić:
~~Jeżeli chcesz zmienić folder gta klikasz na ,,Browse...". Co oznacza że będziesz przeglądał foldery do instalacji.
~~~~Uwaga potrzebne około 40mb wolnego miejsca na dysku z gta ;)


10825672787957570514.jpg


7.Klikamy install (zaznaczone na ss wyżej)
8.Ukaże się nam takie okienko:


89012213010419819445.jpg


Informuje nas ono o pomyslnej instalacji.
Klikamy finish.

1372687195-U932691.png

Created by

. Gentleman .

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...