Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Last Land [Kwadratowa/Starożytna] [1.5] [WL!] Super zabawa i Klimat ;) !


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: MrLoL
Wiek: 14
Ts/Skype?: Skype.
ss'y budowli(Nie bedzie ss'ow nie myśl o wejściu na serwer): Po co? Zobaczysz na serwerze... Dla mnie to bezsensu dawac.
Kanał yt?: Nie mam...
Będziesz nagrywał z serwera?: Nie
Ogar 1/10: 10

 

Pozdro!

Opublikowano

Nick:Lexanin
Wiek: 14
Ts/Skype?:Oczywiście
ss'y budowli(Nie bedzie ss'ow nie myśl o wejściu na serwer):Nierozumiem
Kanał yt?:Tak
Będziesz nagrywał z serwera?:Jak mi sie spodoba i coś dostane
Ogar 1/10:100

mca.png

Opublikowano

Nick:Domi2533


Wiek: 13
Ts/Skype?: Brak i Brak


ss'y budowli(Nie bedzie ss'ow nie myśl o wejściu na serwer): Sorka, ale mi się one nie zapisują! A po zatem po co?! Na żadnych podaniach na serwery typu KW i inne serwer które mają WL!
Kanał yt?: Brak
Będziesz nagrywał z serwera?: Nie....
Ogar 1/10:9,5

Opublikowano

Nick: robiron
Wiek:13
Ts/Skype?: Tak/Tak

ss'y budowli(Nie bedzie ss'ow nie myśl o wejściu na serwer):nie mam ale umiem budowac
Kanał yt?: nie mam
Będziesz nagrywał z serwera?:Nie
Ogar 1/10: 9/10

I'm happy :)

Opublikowano

Nick: Faflik
Wiek: 13, rocznikowo 14, jednak proszę nie zwracać uwagi na wiek, to nic nie znaczy :) Tak naprawdę, jestem miły, kulturalny i potrafię współpracować z innymi.
Ts/Skype?: Jestem w posiadaniu TS3 jak i skype ;)
ss'y budowli(Nie bedzie ss'ow nie myśl o wejściu na serwer): No cóż, niestety nie jestem w dziedzinie budowania zbyt dobry, wolę survival, dlatego nie jestem w stanie wrzucić ssów moich budowli. Ale myślę, że jakoś obejdzie się bez tego.. prawda? :D
Kanał yt?: Jest ;)
Będziesz nagrywał z serwera?: Sam - nie, jeżeli jednak ktoś będzie chętny i zagramy w 3 lub więcej osób, to nie ma problemu. ;P
Ogar 1/10: 9,5, bo te 0,5 to budowanie :D

Opublikowano

Weź wyjdź, byłem adminem obserwowałem ludzi a Shever mówi ze dostaje bana za to ,żę obserwuje ludzi czy maja xraya spx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...