Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

COD:MW2 vs COD:BO1.


_NEXT

COD:MW2 vs COD:BO1  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest lepsze pod wzgl?dem grafiki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc co lepsze pod względem mp?

Wiem, że nie piszę się Black Ops 1 tylko Black Ops :D

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

BO tylko pod znajdz i zniszcz ,reszta trybow wtej czesci dla mnie dno

MW2 odwrotnie ,wszystkie tryby sa zajebiste oprocz ,znajdz i zniszcz

­

Opublikowano

BO tylko pod znajdz i zniszcz ,reszta trybow wtej czesci dla mnie dno

MW2 odwrotnie ,wszystkie tryby sa zajebiste oprocz ,znajdz i zniszcz

A jeśli chodzi o bronie,pojazdy itp.?

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

BO jest na skilla , szczegolnie na znajdz i zniszcz ,ta gra wtedy wymiata na tym trybie

MW2 jest łatwiejsze ,ma inna grafike troche ,kill streaki daja spora przewaga i latwo je zdobyc przeciwienstwie do BO

­

Opublikowano

BO jest na skilla , szczegolnie na znajdz i zniszcz ,ta gra wtedy wymiata na tym trybie

MW2 jest łatwiejsze ,ma inna grafike troche ,kill streaki daja spora przewaga i latwo je zdobyc przeciwienstwie do BO

Dobra, to już wiem, a co z pojazdami i broniami?

 

 

 
 
 
 

 

 
Opublikowano

Dobra, to już wiem, a co z pojazdami i broniami?

w zasadzie tu nie ma pojazdow

a model strzelania o ile mozna tak nazwac jest bardziej realny w BO

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...