Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak dodać tu tekst na środku ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w tym kodzie dodać tekst na środku

<head>
    <meta name="keywords" content="" />
    <meta name="description" content="" />
    <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
    <meta http-equiv="content-language" content="" />
    <link href="style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
</head>

<body>
    <div id="page">
        <div id="header">
            <h1><a href="#"><span></span></a></h1>


<br>
<br>
<br>
<br>
<br>
<br>

            <p id="subtitle"><img src="logo.png" alt="Przepraszamy brak obrazka" /></p>
        </div>   					
        <div id="menu">
            <ul>
                <li><a href="#">Strona Glowna</a></li>
                <li><a href="#">Serwery CS</a></li>
                <li><a href="#">Download</a></li>
                <li><a href="#">Pomoc</a></li>
                <li><a href="#">Kontakt</a></li>
            </ul>
        </div><!-- header -->    
        <div id="main">
            <div id="sidebar">
                <h2></h2>
                <ul>
                    <a href="zombi.html"><img src="glowna.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="ffa.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="paint.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="dm.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="zombi.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="death.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></a></li>
                    <a href="zombi.html"><img src="4fun.png" alt="Tu podaj tekst alternatywny" border="0" 

/></a></a></li>

        
</body>
</html>

 

tu ss pokazujacy gdzie co ma być :

 

 

 

06870327993875415266.png

82410266488940901538.png GG: 47085347

Opublikowano

próbowałeś tak?

css;

 

 

body {min-height:100%; margin:0; padding:0;}
#main {min-height:100%; position:relative;}
#top {width:930px; margin:0 auto; height:110px; background-color:#f00;}
#content {padding-bottom:26px;}
#footer {width:930px; height:26px; background-color:#00f; position:absolute; bottom:0; left:50%; margin-left:-465px;}

html;

 

 

<div id="main">
 <div id="top"></div>
 <div id="content"></div>
 <div id="footer"></div>
</div>

to tylko przykład

btw

PRZECZYTAJ

Opublikowano

Postaw to sobie na jakimś normalnym CMS'ie (np. Wordpress) i wrzuć jakiś darmowy skin, bo skoro Ty masz nawet z tabelkami problemy to czarno widzę dalszy rozwój takiego serwisu.

Opublikowano

próbowałeś tak?

css;

 

 

body {min-height:100%; margin:0; padding:0;}
#main {min-height:100%; position:relative;}
#top {width:930px; margin:0 auto; height:110px; background-color:#f00;}
#content {padding-bottom:26px;}
#footer {width:930px; height:26px; background-color:#00f; position:absolute; bottom:0; left:50%; margin-left:-465px;}

html;

 

 

<div id="main">
 <div id="top"></div>
 <div id="content"></div>
 <div id="footer"></div>
</div>

to tylko przykład

btw

PRZECZYTAJ

Takie coś na tabeli może robić, ale nie całą stronę. Nie rozumiesz nadal?

@up

spróbuj <table border="1">

Opublikowano

Takie coś na tabeli może robić, ale nie całą stronę. Nie rozumiesz nadal?

@up

spróbuj <table border="1">

Przeczytałbyś ze zrozumieniem. :-)

Ja myślałem, że on chce całe menu zrobić na tabeli. Lepiej?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...