Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Spolszczonego pluginu Anti-relog i za zabijanie graczy kase


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę ci tylko dać wersję 2.0 w pełni przetłumaczoną na polski. Nie wiem czemu, jak napiszę /antirelog unban to pojawia mi się napis /antirelog (w wersji 2.0 jak i wersji angielskiej). Mimo to dam tobie wersję przetłumaczoną:

https://dl.dropbox.com/u/1987930/AntiRelog.jar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/b008aa66acd0aa54edc3fe9232c07091b4f0fd52b9db06e0c19a5fa70bd9c6dc/analysis/1364439695/

 

Tłumaczenie:

 

LogPrevention = "wylogował się podczas walki.";

LogHandler = "Utracono połączenie";
PVPLogger_createfile = "[AntiRelog] Tworzenie pliku log...";
PVPLogger_temporaryban = "wylogował się podczas walki i został tymczasowo zbanowany.";
PVPLogger_unbanned = "został odbanowany.";
PVPLogger_unbanned_server = "został odbanowany.";
PVPLogger_unbanned_by = "został odbanowany przez";
NPCManager_exists = "NPC z tym id już istnieje";
NPCManager_toolong = "NPC nie mogą mieć nazw dłuższych niż 16 znaków,";
NPCManager_shorted = "została skrócona do";
Configuration_npcBattleMessage = "Twój NPC jest obecnie w bitwie. Proszę poczekać, aż skończy się walka przed logowaniem.";
Executor_unknow = "Nieznana komenda.";
Executor_permission = "Nie masz uprawnień!";
Executor_notbanned = "Gracz [player] nie jest zabnowany. Sprawdź pisowni i obudowę i spróbuj ponownie.";
Executor_unbanned = "został odbanowany.";
Executor_combat = "Nie jesteś obecnie w walce";
Executor_remaining = "Masz [remaining] sekund, zanim skończy się walka.";
Executor_beplayer = "Musisz być graczem, aby użyć tej komendy!";
Executor_version = "[AntiRelog] To jest wersja";

 

 

Oryginał:

 

 

 

LogPrevention = "has logged off during combat.";
LogHandler = "lost connection";
PVPLogger_createfile = "[AntiRelog] Creating new log file...";
PVPLogger_temporaryban = "logged off during combat and was temporarily banned.";
PVPLogger_unbanned = "has been unbanned.";
PVPLogger_unbanned_server = "has been unbanned due to server reloading or shutting down.";
PVPLogger_unbanned_by = "has been unbanned by";
NPCManager_exists = "NPC with that id already exists, existing NPC returned";
NPCManager_toolong = "NPCs can't have names longer than 16 characters,";
NPCManager_shorted = "has been shortened to";
Configuration_npcBattleMessage = "Your NPC is currently in battle. Please wait until combat ends before logging on.";
Executor_unknow = "Unknown command.";
Executor_permission = "You do not have permission!";
Executor_notbanned = "Player [player] was not banned. Check the spelling and case and try again.";
Executor_unbanned = "was unbanned.";
Executor_combat = "You are not currently in combat.";
Executor_remaining = "You have [remaining] seconds before combat ends.";
Executor_beplayer = "You must be a player to use this command!";
Executor_version = "[AntiRelog] This is version";

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...