Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na co wydać złoto


Presidente

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Złoto? Zdecydowanie na premium... nic dodać nic ująć... premiumy jak dla mnie są do niczego...

 

Zależy ile grasz jak grasz 20 gier dziennie to wyrzucanie kasy w błoto...

Opublikowano

WG niby ogłasza plan miesięczny, ale nie pisze konkretnie kiedy jaka promocja będzie - najczęściej dopiero parę dni przed promocją jest konkret.

 

Pograj na niskich tierach, jak dojdziesz do 4...5 polecam zakup premki, bez niej Wot to zabawa dla ultra cierpliwych nolifów. Jak będzie premka i będziesz miał więcej złota - to dopiero wtedy warto jakiś premium kupić, im wyższe tiery robisz - tym bardziej warto (i trzeba też dorabiać do wielu czołgów moduły - a to jest 3 razy po 200...500 tys kredytów!).

 

Ale niemal równie opłacalne może być zostawienie jakiegoś pasującego do Twojego stylu gry czołgu 5-6 poziomu do zarabiania - z premką nie będzie to o wiele wolniejsze niż zarabianie czołgiem za złoto. Dopiero na 8 tierze warto solidny (czytaj: drogi!), goldowy czołg do zarabiania kupić.

 

Inne warte polecenia sposoby pozbycia się golda to zakup paru dodatkowych miejsc w garażu (też warto na promocję zaczekać - połowę taniej jest) oraz na wyższych tierach przekładanie modułów (po 10 g).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...