Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy da się jeszcze kupić NX, dzwoniąc lub SMS'em ?


Maccer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak -.- a czemu miało by się nie dać <facepalm>

PS. tak ciężko jest Ci sprawdzic. Już mnie dobijaja tacy ludzie z najprostrzymi sprawami lecą na forum za takie coś powinny się sypać %....

Opublikowano

tak -.- a czemu miało by się nie dać <facepalm>

PS. tak ciężko jest Ci sprawdzic. Już mnie dobijaja tacy ludzie z najprostrzymi sprawami lecą na forum za takie coś powinny się sypać %....

jak sie da to powiedz gdzie ;] szukalem pare raazy i same paysefcard i placenie karta ;] <facepalm>

PS. % dostaje sie za nie przestrzeganie regulaminu, a nie za pytanie o pomoc -.-

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Opublikowano

Przypominam że do tej gry trzeba mieć 16 lat lub IQ większe od wykałaczki.

47719372456036621621.jpg

 

MOPAY to sms a te drugie to przez rozmowe....

Opublikowano

Wybierasz phone billing i dzwonisz. Chyba jeden z prostszych sposobów( prócz SMS). Ważne jest żebyś miał całą kwotę na telefonie, bo jak Ci się skończy to będziesz musiał kombinować potem.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

no właśnie co za ludzie, spinają dupe a pomóc nie potrafią w 100% pozderko

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...