Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak się zarejestrować i zacząć grę?


Costa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób może mieć z tym problemy, ponieważ strona jest po rosyjsku/angielsku :)

A więc:

1. Wchodzimy na stronę

www.warthunder.com

 

i klikamy "Create new account"

2my6m9u.jpg

2. Wypełniamy wszystkie luki:

1. Nick

2. email

3. Przepisujemy kodzik

4. Akceptujemy wszystkie regulaminy i klikamy "Play for Free"

3. Możemy zacząć pobieranie

4. To jeszcze nie koniec

Jak pewnie zauważyłeś, nie podawałeś hasła.
Wejdź na maila, którego podałeś przy rejestracji i znajdź wiadomość od War Thunder

Na dole powinieneś mieć hasło:

2lbgqhy.jpg

Pewnie nie chcecie mieć takiego hasła, a więc:

Wejdź teraz z powrotem na warthunder.com, zaloguj się i kliknij na nazwę swojego użytkownika:

15qu4rd.jpg

Powinna otworzyć ci się nowa strona. Otwórz ją i kliknij na "modyfikuj profil"

c5nrc.jpg

Na dole mamy linijkę "nowe hasło" i obok trzy możliwości. Wybierzmy "Chcę sam ustalić moje hasło", czyli trzecią opcję.

2mwe3j7.jpg

I wpisujemy nasze nowe hasło i klikamy "Aktualizuj profil".

Teraz możemy wejść do gry i spokojnie się zalogować :)

UWAGA BO GRA MA 6GB

W tym oknie możemy również zmienić nasz awatar i inne tego typu rzeczy.

Wcześniej strona była TYLKO po rosyjsku ;c Po updacie jest już po Polsku, więc macie łatwiej ;d

POZDRO

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

jak dla mnie Tut Bez Sensu każdy chyba potrafi zrobić konto i pobrać

 

a jak uważasz wszystkich za debili to nie mój problem



Opublikowano

Po wejściu na stronę WT pojawia się okienko z szybką rejestracją. Jak ktoś tego nie ogarnia to wątpię czy ogranie grę.

76561198001815076.png
Opublikowano

Po wejściu na stronę WT pojawia się okienko z szybką rejestracją. Jak ktoś tego nie ogarnia to wątpię czy ogranie grę.

 

Jak ja się rejestrowałem, to nie było takich bajerów ;c Dodatkowo strona była tylko po rosyjsku:D

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

jak dla mnie Tut Bez Sensu każdy chyba potrafi zrobić konto i pobrać

 

a jak uważasz wszystkich za debili to nie mój problem

Według mnie twój post jest bez sensu. Niektórzy lubią poczytać poradnik i wiedzieć, niż później się zastanawiać.

On nie uważa wszystkich za debili. Niektórzy nie potrafią tego zrobić, ale to już nie twój problem, prawda?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry że zhejce ale jakim idiotą trzeba być żeby nie umieć się zarejestrować ?

Proponuję ci trochę ulepszyć tuta bo jak na razie nawet ładny wizualnie nie jest -.-

jakieś napisy lepsze zaznaczenia i będzie lepiej ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam pytanko,może i troche lamerskie ale nie jestem pewien jednej rzeczy ;p

 

To obojętne czy najpierw się pobierze gre,a potem zarejestruje,czy też ma to jakieś znaczenie?

 

//Do modów przepraszam za odkop,ale stwierdziłem,że zakładanie nowego tematu dla takiego błachłego pytania nie ma sensu ;p//

Opublikowano

Mam pytanko,może i troche lamerskie ale nie jestem pewien jednej rzeczy ;p

 

To obojętne czy najpierw się pobierze gre,a potem zarejestruje,czy też ma to jakieś znaczenie?

 

//Do modów przepraszam za odkop,ale stwierdziłem,że zakładanie nowego tematu dla takiego błachłego pytania nie ma sensu ;p//

Obojętne.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...