Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"PROJEKT BATTLEFIELD3" - Zupełnie nowa rozgrywka , nieśmiertelniki , bronie z gry battlefield 3 , 4 darmowe klasy i wiele wiele więcej na Bf3.iq.pl !


Qwant1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : "PROJEKT BATTLEFIELD3"

 

1.png
IP: Bf3.iq.pl
Sloty: Domyślnie jak w bf3 : 64 :-)
Typ: Battlefield3
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Nie
Potwory: Nie
Zwierzęta: Nie
Whitelist: Nie
4.png
Serwer ma na celu jak najbardziej przypomnieć wam rozgrywkę z gry Battlefield3.
Na serwerze jest dużo ciekawych atrybutów takich jak nóż dzięki ,któremu po zabiciu wroga od tyłu zyskamy jego nieśmiertelnik.
Jest także nowe ciekawe informacje pod przyciskiem "Tab" po naciśnięciu jego pokażą nam się nasze zabicia i zgony oraz czas i data.
Jedynym minusem i chyba największym jest sam fakt ,że trzeba po wejściu na serwer zaakceptować texture-pack'a niestety dużo osób odrzuca właśnie go dlatego zdecydowałem się umieścić link do jego pobrania :
www.pvp.iq.pl/pafiledb/uploads/Full_BF3IQPL.zip
I to chyba wszystko co chciałem wam dodać na sam początek gry na naszym serwerze :-)
Opublikowano

Serdecznie Zapraszamy !

Dodam jeszcze :

Na serwerze są 4 darmowe klasy oraz za zabijanie wrogów dostaje się rangi takie jak "Pułkownik" itp

Opublikowano

Hm, beznadziejna prezentacja jak i beznadziejny serwer.

 

- "Laggi",

- Niezabezpieczone komendy,

- CrackShot,

- Plagiat,

- Beznadziejny TX.

 

Tyle ode mnie.

Opublikowano

Hm, beznadziejna prezentacja jak i beznadziejny serwer.

 

- "Laggi", Nie zauważyłem żadnych lagów.

- Niezabezpieczone komendy, Komendy są zabezpieczone

- CrackShot, Bardzo dobry plugin :-)

- Plagiat,

- Beznadziejny TX.

 

Tyle ode mnie.

Opublikowano

Powiem tak, takie lagi że nawet się zarejestrować nie mogłem! Nie polecam! Nie napiszę nic więcej bo niestety nawet nie mam jak.

KHA`ZIX!

Opublikowano

 

Hm, beznadziejna prezentacja jak i beznadziejny serwer.

 

- "Laggi", Nie zauważyłem żadnych lagów.

- Niezabezpieczone komendy, Komendy są zabezpieczone

- CrackShot, Bardzo dobry plugin :-)

- Plagiat,

- Beznadziejny TX.

 

Tyle ode mnie.

Opublikowano

Nie polecam,straszne lagi

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Budowniczy
Opublikowano

Lagi, że nieda się grać, naprawcie to i będzie dobrze :D

 

Jak by nie było lagów, to by było dobrze, no ale niestety.

 

Pozdrawiam, wgrajcie różne pluginy przecikwo lagom i będzie spoko :)

efx.

Opublikowano

Lagi, że nieda się grać, naprawcie to i będzie dobrze :D

 

Jak by nie było lagów, to by było dobrze, no ale niestety.

 

Pozdrawiam, wgrajcie różne pluginy przecikwo lagom i będzie spoko :)

efx.

Człowieku na serwerze nie ma lagów.. 20gb maszyna.

Opublikowano

Malo graczy na tak zajebisty serwer tylko 15 ;((

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...