Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

This Is Minecraft ("Kwadratowa Masakra") (Łączy


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

This


Is


MINECRAFT


"This Is Minecraft" jest to serwer 4fun. Serwer jest po części inspirowany serią "Kwadratowa Masakra"


chcemy zjednoczyć minecraftowych graczy którzy chcieliby zagrać na serwerze typu "Kwadratowa Masakra"


Jest to zwykły serwer gdzie można pograć bez stresu. By nasi ludzie grali w przyjemnej atmosferze graczy kontroluje grono administratorów. By grało się dobrze ,na serwerze powstał regulamin a nie przestrzeganie regulaminu grozi Banem ;) Na serwerze jest też wgrane pewne utrudnienie jakim jest LifeMC daje on nam 3 życia które możemy odnawiać poprzez zbieranie i jedzenie Diamentów.






O Serwerze:


Sloty: 20 (Ma być dużo Ludzi ;p)


Ram: 2048 MB (2GB)


Status: ONLINE


IP:s100.csrv.pl:35786


Pluginy:


LifeMC


LWC


ESSENTIALS



W-L: Tak




Wzór Podania na W-L:


Wiek:


Nick(W grze):


Skype (proszę podać):


Czy jestem Kulturalny:


Dlaczego jestem Ogarnięty?:


Premium (Niewymagany):








Podanie jest niezbędne!

Opublikowano

Wiek:14




Nick(W grze):SerusssMc




Skype (proszę podać):nie.podam17 (login|)




Czy jestem Kulturalny:Tak




Dlaczego jestem Ogarnięty?:Jestem osobą która chce coś osiągnąć nie gram tak o by zacząć i za 5 minut nie grać pozatym.Jestem miły lubiany :)




Premium (Niewymagany):Nie mam

Opublikowano

Wiek:13


Nick(W grze): robiron


Skype (proszę podać): faraonix10


Czy jestem Kulturalny: Tak jestem kulturalny


Dlaczego jestem Ogarnięty?: Jestem ogarnięty ponieważ nie griefuje nie wyzywam.


Premium (Niewymagany): Tak

I'm happy :)

Opublikowano

 

Wiek: 16

Nick(W grze): Matix245

Skype (proszę podać): matx2406

Czy jestem Kulturalny: Tak Oczywiscie

Dlaczego jestem Ogarnięty?: Nie utrudniam zycia innym chociaz czasami jestem uparty :)

Premium (Niewymagany):Nie posiadam

Opublikowano

Wiek:14


Nick(W grze):Relogic


Skype (proszę podać):lolek123115


Czy jestem Kulturalny:Tak .


Dlaczego jestem Ogarnięty?:Chętnie pomogę innym ludzią lubie się bawic nie grifuje i nie obrażam


Premium (Niewymagany):mam

Opublikowano

Wiek: 13


Nick(W grze): IslandIcedZ


Skype (proszę podać): wojtek.piekarczyk2


Czy jestem Kulturalny: Tak ;>


Dlaczego jestem Ogarnięty?: Bo nie griefuje ani nie demoluje budowli innych graczy, nie okradam innych a także piszę poprawnie po Polsku.


Premium (Niewymagany):Premium.



Podanie kuzyna, pisze mu że " Temat zamknięty "



Wiek: 15


Nick(W grze):MrGamingPL


Skype(proszę podac): kamil.wabnic


Czy jestem Kulturalny?:Tak!


Dlaczego jestem ogarnięty ?: Nie wyzywam, nie kradne, nie griefuje, piszę poprawnie po Polsku.


Premium(Niewymagany):Tak



Poadnie kolegi:


Wiek:15


Nick(W Grze): PanegoPl


Skype: mateusz.tekielak


Czy jestem kulturalny?: Tak


Dlaczego jestem ogarnięty? : Nie piszę do adminów aby mnie odbanowali,nie kłócę się na serwerzę i chce grac według zasad.


Premium:Nie.


Opublikowano
Wiek: 15

Nick(W grze): kroganin1

Skype (proszę podać): kroganin1 (nie mam mikro...)

Czy jestem Kulturalny: Yep

Dlaczego jestem Ogarnięty?: Nie griefuję, nie utrudniam innym życia i nie jestem upierdliwym dzieciakiem, który będzie płakał po stracie eq.

Premium (Niewymagany): Premium
Opublikowano

Wiek: 14


Nick(W grze): Evocatus1337


Skype (proszę podać): Wole ts3.


Czy jestem Kulturalny: Tak


Dlaczego jestem Ogarnięty?: Nie zachowuje się jak dzieci.


Premium (Niewymagany): Nie.



A tak btw. To jest tutaj authme? Bo w pluginach nie podaliście.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...