Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyjściowa jedenastka na mecz z San Marino


smd20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamieniłbym Lewandowskiego, który już od 900 minut nic nie strzelił dla kadry. Dalsze jego wystawianie nie ma dla mnie sensu.

 

Polacy wygrają minimum 2:0, to może cos w konc u strzeli :)

skpUo.png

Opublikowano

Ja bym dał:



Bramkarz:



Szczęsny



Obrona:



Piszczek,Salamon,Glik,Beunich czy jakoś tak xD



Pomocnicy:



Błaszczykowski,Krychowiak,Kosecki,Grosicki



Atak:



1 połowa



Lewandowski Majewski



2 połowa



Lewandowski i Sobota


Albo


Lewandowski i Milik :)


beztytuudkt.png



Opublikowano

I tak przegramy, lol.

Pierwszy oficjalny mecz San Marino rozegrało ponad 22 lata temu. Ze 115. rozegranych spotkań, wygrali tylko jedno, w 2004 roku z Lichtensteinem 1:0. 111 spotkań przegrali. Z Polską San Marino grało do tej pory sześciokrotnie i wszystkie spotkania przegrało nie strzelając gola, a tracąc ich 23.

 

Beka kiedyś musi być ten 2'gi raz?

Opublikowano

 

Ja bym dał:

Bramkarz:

Szczęsny

Obrona:

Piszczek,Salamon,Glik,Beunich czy jakoś tak xD

Pomocnicy:

Błaszczykowski,Krychowiak,Kosecki,Grosicki

Atak:

1 połowa

Lewandowski Majewski

2 połowa

Lewandowski i Sobota

Albo

Lewandowski i Milik :)

heh szczęsny formy nie ma mówili komentatorzy xD

 

hehe to jest jaks zart pierwsza połowa minęła i tylko 2:0 oby w drugiej połowie się poprawili

dokładnie wstyd i siara...... jak w drugiej nie strzelą jeszcze z 3 bramek to będzie siara :/

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

Po co "forma" bramkarza na San Marino?

 

Beka z hejterów Lewadowskiego, on w meczu bierze 4 na siebie a Grosicki nie potrafi jednego minąć, o Mierzejewskim nie wspomne. To 9 najskuteczniejszy napastnik świata, niewiele traci chociażby do Cavaniego, a w kanadyjskiej jest przed nim bo ma kilka asyst. Czy chcecie czy nie, to nasz najlepszy piłkarz od Bońka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...