Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyBlock+SurvivalGames [PVP][MobArena][PaintBall][Spleef] Wiele eventów, miła Administracja i Niskie Pingi ! s101.csrv.pl:24666


MajuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5_MC.png




meetcraft.jpg




Nowy Spawn !!!


Pluginy oraz wiele więcej !


Zapraszam




SkyBlock


40 slotów !!!






1.png






b_560_95_1.png




IP: s101.csrv.pl:24666

Sloty: 40

Typ: SkyBlock

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Forum: meetcraft.pl







2.png









Zalozyciele:


Maju

TheZahamar


H-Admin:


Gibson




Moderatorzy:



Teyo



Pomocnicy:



Omen


mmm99


Speed_Martin




Rekrutacja OFF.




Otwarta rekrutacja na rangę YouTuber.







3.png







Dopracowane przez naszego dobrego Technika TheZahamar z pomocą Maju.

Wszystkie pluginy jakie się da są spolszczone !








4.png









Serwer powstał przy dużej determinacji i pracy, jako Administracja posiadaliśmy razem wiele znanych sieci serwerów gier multiplayer m.in Counter-Strike 1.6, Minecraft.

Zachęcam do gry na naszym Serwerze !



Pozdrawiamy i polecamy Administracja MeetGame.pl




Prosiłbym o nie traktowanie mojego tematu jako "double".

Wszystkie inne tematy proszę zamykać i usuwać.




IP dla leniwych



IP: s101.csrv.pl:24666

Pasjonat
Opublikowano

Serwer zajebisty wszystko cacy Admini zajebisci .Czego tu wiecej chciec prawie caly serwer vipow , gdyz sa bardzo tanie a wiele daja .Administracja nie bawi sie z jakimis Svipami jest jeden a konkretny vip ;) Caluje Ed3k28

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

Sewer bardzo dobrze dopracowany przez administratorów. Nie ma lagów a jeszcze dodatku jest survival games :)
Polecam ten seerwer (Ja jestem Endermanek) więc wiadomo :)

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

No niestety cienko ze slotami craftserve wyłączyło opcje powiększenia o nawet te 5 slotów :(

Ale jak uzbierają się pieniądze będzie glass :>

Jeszcze pomęczymy się tymi 40 slotami przez jakiś czas ale spokojnie planujemy już glassa.

Pozdrawiam

Opublikowano

ADmini niech wyjda z serwera?

i tak maja slota swojego to niech dadza wejsc nowym graczom ; )

 

@Po sprawdzeniu nie polecam

Co maja ? Gowniany skyblock 2 parkoury Ma arene i survival games ; )

i jeszcze jakiegos zjebanego youtuberka ; )

Nic wiecej nie polecam.

Gratuluje spawna haha

Opublikowano

Nie polecam serwera!

- Admini organizują eventy, w których dają vipom wygrać

- Napisałem adminowi "Kurwa mać, ogarnalbys sie bo rozwalasz mi klocki..." na parkourze i dostalem bana :)

Opublikowano

TediHD

Wiesz widziałem twoje zachowanie "gimbusowskie" m.in bluźnisz, przezywasz.

To że Cię zbanowałem czy zkickowałem to nie znaczy że słaby serwer .

Jeżeli chodzi o YouTuber'a to mu pewnie zazdrościsz że ma tą rangę a ty nie .

Moim i innych zdaniem spawn jest w porządku, jak myślisz, że jest jakiś z neta to się mylisz wszystko u nas jest unikalne.

Zauważyłem w Twoich postach, że poprostu "hejtujesz", każdy serwer, lecz sam lepszego nie zrobisz.

Moim zdaniem jesteś kompletnym idiotą i obejrzyj sobie ten filmik da Ci do zrozumienia może:

"Kij Ci w oko" cytując buraczka.

 

 

FuuuuuckingAdmins

Moim zdaniem też zazdrościsz VIP'ą, że go mają, a ty nie .

Żaden VIP nie ma lepiej od gracza, oczywiście ma lepszy ekwipunek itp, lecz nie wchodzi to w rolę eventów.

A jeżeli chodzi o komende /mc to da się ją zbugować ale to na chwile...

Jeżeli chodzi o rozwalanie klocków na parkourze to nikt nic nie rozwalał, więc to kolejna Twoja idiotyczna wymyślona bajka.

I sam okazałeś cytując "Kurwa mać, ogarnalbys sie bo rozwalasz mi klocki..."

Iż poprostu jesteś dzieckiem, którego ktoś kultury nie nauczył .

 

Polecam Tobie tak samo obejrzeć ten filmik:

"Kij Ci w oko" cytując buraczka.

 

 

Pozdrawiam Maju aka. Paradise.

Opublikowano

Serdeczenie zapraszam na ten wspaniały serwer dostałem IP od mojego kolegi od tej pory non toper siedzę i dłubie na tej wyspie razem z kolegą na prawde zabawa na wysokim poziomie cały serwer jest świetnie wykonany. Administracja teraz buduje nowy spawn musze przyznać że widziałem już go i zapiera dech w piersi na prawde zapraszam to może powiem wam plusy i minusy serwera więc to będzie no no tak:

 

Plusy +

- świetna administracja serwera da się dogadać i wogóle są bardzo serdeczni

- świetny nowy spawn (już wkrótce/coming soon)

- bardzo przyjemna wręcz domowa atmosfera panujaca na serwerze

- codziennie kupe ciekawych eventów

- prawie non-toper jest ktoś z administracji

- idealna ekonomika serwera ceny są tak idealnie dopasowane jak nigdzie indziej

 

Minusy

 

- troche niski poziom kultury gracz (lecz to już nie wina serwera)

 

Więc możecie mi zaufać dość sporo osób mnie już zna i wiecie że mam dobry gust co do serwerów nie zatrzymuje się na byle 10 slotowym badziewiu ten serwer jest naprawde pożądny i na pewno tak szybko nie padnie więc spokojnie wchodzicie i cieszcie się grą !!!!

Opublikowano

Uwaga uwaga otwarto forum serwera i ogłoszono konkurs koniecznie zajrzyjcie NAPRAWDE WARTO !

Opublikowano

@refresh

 

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze ;)

Wkrótce nowy spawn i dopracowane pluginy !
A na forum kręci się konkurs !

Zapraszam !!!

Opublikowano

@refresh

 

Nareszcie nastał nowy spawn, pluginy, oraz wiele więcej !

 

Zapraszamy do przetestowania nowego spawnu oraz mobareny i innych :)

 

Wbijamy Wbijamy Zapraszamy eventów dużo !!!

Opublikowano

Ohh,polecam gorąco serverek opłaca się grać mam wyspe z wszystkimi zadniami :)

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...