Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] FTP, FileZilla, "Nie udało się otrzymać listy katalogów". Taka sytuacja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój serwer był przez 2 dni wyłączony, miałem z nim jakieś problemy.


Nie miałem też ochoty, żeby się za to zabrać.


Dzisiaj postanowiłem jednak to zrobić. Serwer mimo tego, że był włączony to nie dało się na niego wejść. Restart nie działał (ładowało się 100000000 godzin, a i tak nic), więc spróbowałem wyłączyć i włączyć. Zadziało.

 

Pomyliłem komendy, a world edita mam jakiegoś zbugowanego czy coś, więc na serwerze lagowało i był sześcian ziemi (jakoś 200x200).

 

Więc sformatowałem serwa.

 

Potem wyłaczyłem, żeby podłączyć się przez FTP w celu wgrania mapy.

 

Gdy chciałem tak zrobić pojawił się błąd:

 

1364297905-U874277.png

 

 

Proszę o pomoc

 

 

1364585759-U275536.png


Opublikowano

Mi tak się pokazuje , a i tam mam wszystko wczytane :)

 

@edit

Nie spamuje , ja tam mam często ale i tak wszystko się wczytuje i niech zgadne , serwer na craftserve.pl , nie? :D

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

@Up

 

nie spamuj, o co tobie w ogóle chodzi

 

@2up

 

Kiedyś też miałem jakiś problem, mapa mi się nie zapisywała. Napisałemd do supportu (na życzenie użytkowników z mpc, bo na tym forum założyłem o tym temat), a wystarczyło zrobić format.

 

Z resztą, nadal mi nie odpisali, ale już się o to nie martwie, bo wszystko mi się zapisuje.

 

Tak więc wolałbym zostawić napisanie do supportu zostawić sobie w ostateczności.

 

Macie jakieś pomysly?

 

@edit

 

@up

 

w takim razie o co ci chodzi. Pisz po ludzku.

 

Tak serwer jest na craftserve.

1364585759-U275536.png


Opublikowano

Co do tematu, to mam tak samo na craftserve dzisiaj.

Napisałem do supportu, mam nadzieję, że mi pomogą, bo serwer ma ruszyć jutro.

Robiłem format i nic nie pomogło. Może mają jakiś problem?

Opublikowano

Umiesz czytać?

 

Sformatowałem serwa i właśnie po tym nie mogę się połączyć do FTP przez filezilla.

1364585759-U275536.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...