Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Jakiś Champion za 6300 ciekawy?


VaNNter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam ci tańszego (3150) shena .

+ OP

+ ULT przydatny drużynie

+ Duży armor

+ Szybkie poruszanie sie

+ Miły w grze

Grałem nim średnio mi się podoba ale myśle nad zakupen akali ;d
Opublikowano

Polecam osobiście Dravena, lecz trzeba go ogarniać.... Wpierw poleciłbym Ci poczekać aż będzie w rotacji i go przetestować...

Mamy od tego dział.

Opublikowano

Polecam osobiście Dravena, lecz trzeba go ogarniać.... Wpierw poleciłbym Ci poczekać aż będzie w rotacji i go przetestować...

Draven to assassin? Pierwsze słyszę...

 

ahri/zed/fizz/kassadin/kha zix/lee/panth/xin/akali to jedne z lepszych picków teraz.

League of Legends

Opublikowano

Mój błąd. Nie przeczytałem do końca :P

 

W takim razie polecam Pantheon'a

 


Plusy:
- zadaje dobre obrażenia
- potrafi doskoczyć do przeciwnika jednocześnie ogłuszając go na krótki czas
- dobry harrasser
- passive zapewnia okazyjny blok przeciwko silniejszym atakom (wliczając w to strzały z wieżyczek)
- ogromny zasięg ultimate'a (pozwala przeskoczyć Pantheonowi z jednej linii na drugą)

Minusy:
- dość długi czas channelingu ultimate'a sprawia, że trudno wymierzyć miejsce skoku i trafić nim przeciwników (wymaga znacznej oceny sytuacji oraz zdolności do przewidywania ruchu przeciwników)

Mamy od tego dział.

Opublikowano

Kup sobie akali czy diane, wpierdalasz sie w adc i adc nie ma, te postacie maja zajebiste combo, 2-3doskoki, slow, harras i naprawde czasem ciezko je ubic.

sstwc.jpg

Opublikowano

Polecam Kha Zixa:

+burst

+mobilny

+harass

+aoe dmg

+reset cd na skoku przy killu/asyście

+mocny przez wszystkie fazy gry

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Fizz:

+w late ma zajebisty damage nawet nienafeedowany

+doskok

+escape, który czyni go untargetable

+dot, całkiem potężny

+przydatne ulti do focusowania

Opublikowano

Może Katarina:
+ Świetna pasywka dla APC.
+ Ogromny dmg, w dodatku sporo w tym AOE.
+ Doskok.
+ Nawet na niskich lvl można robić dive, bo po killu można wyskoczyć spod towera.
+ Łatwo dobijać kille.
- Wrażliwa na CC.

Opublikowano

Może Katarina:

+ Świetna pasywka dla APC.

+ Ogromny dmg, w dodatku sporo w tym AOE.

+ Doskok.

+ Nawet na niskich lvl można robić dive, bo po killu można wyskoczyć spod towera.

+ Łatwo dobijać kille.

- Wrażliwa na CC.

Mam akurat.I chyba zdecyduję się na akali bo mialem dzis na niej staty 18/1/13 ;)
Opublikowano

Polecam Kha'zixa sam go kupiłem i jestem zadowolony jest teraz w rotacji

-szybka jungla

-ewolucje

-dobry damage z w po ulepszeniu

-łatwa farma

-łatwa ucieczka po ewoluowaniu e

Opublikowano

Diana

-Na Topa, mida i jungle
-Mobilna
-W cholere wytrzymała
-A jednoczesnie ma chory DMG
-Bardzo dobry pasyw i łatwa farma

Do tego za pewnie nie prędko dostanie nerfa, bo Riot już się nią pobawił

2d82fcx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...