Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Kwadratowa Masakra" 20 slotów (Przyjemna Atmosfera) Sezon 2


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : Kwadratowa Maskakra








1.png


IP:
s124.csrv.pl:35169

Sloty: 20

Typ: Kwadratowa Masakra (Sezon 2)

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Whitelist: Tak


2.png

Pomoc: pompek121 Minkey LukasZSS
U nas każdy jest graczem!

 



 


3.png



 


4.png
Wzór Podania:
-Wiek:
-Nick:
-Premium:
-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:
-Jestem ogranięty dlatego że:
Podania pisać pod tematem ;p
Start ok 17;00

 

 


 

Opublikowano
-Wiek: 13 (Proszę do końca na to nie patrzeć bo z charakteru dają mi 18 ;) )

-Nick: Bumek662

-Premium: Nie jestem piratem ;p

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Ojj nawet 8 do swiat nie ide do szkoly ;)

-Jestem ogranięty dlatego że:

- Nie griefuje

-Staram sie nie klnac

-Ogarniam zasady.

-Mialem wlasne serwery

-Moge nagrywac jak naprwaie mikro (90 widzow na YT)

-Moge robic live na twitchu

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano
-Wiek:14

-Nick:yobrandon

-Premium:Jestem na kolegi koncie więc moge weść na server premium

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:4-5

-Jestem ogranięty dlatego że:Nie grifuje ,nagrywam filmiki i myśle że inni nie bd grifować.

dmrGmcx.jpg

Opublikowano

-Wiek:14

-Nick:MrRikiPL

-Premium:Niestety nie mam zamiar kupna.

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:3H

-Jestem ogranięty dlatego że:

Nie grifuje

Mam duży staż w mc :)

-----------------------------

ZA KOLEGE

----------------------------

-Wiek:14

-Nick:AdiQ1

-Premium:Tak

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:2H

-Jestem ogranięty dlatego że:

Nie grifuje

Moge nakręcać :)

 

 

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

-Wiek: 13 Lat
-Nick: Pushy
-Premium: Jestem Piratem, ahoj ;)
-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Wystarczająco dużo, z parę dobrych h, może z -5+
-Jestem ogranięty dlatego że: Każdy może skłamać, ty możesz nie wierzyć, ale taki jest ten kochany świat <3 . Nie niszczę cudzych budowli, zasady = świętość, którą trzeba przestrzegać . Mam epic poczucie humoru ( jak dodasz, to się sam przekonasz ) :) Lubię być pracowitym graczem . Nie przyznaję sobie cudzej budowli . Mam własne zdanie . Koffam pomagać :) . Jak chcesz coś więcej wiedzieć daj znać, hejka .

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

-Wiek: 14

-Nick: Blastofwind

-Premium: Ta.

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Dużo, zwłaszcza teraz - około 5h dziennie.

-Jestem ogranięty dlatego że: Umiem grać w grupie, oraz jestem miły dla innych graczy,

OIE6isU.png

 

Opublikowano

-Wiek: 14

-Nick: MrDv0rak ( 0 - zero)

-Premium: Tak

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Wiele.

-Jestem ogranięty dlatego że: jestem ogarnięty?

 

Szukam serwera gdzie szybko gra nie padnie. A przy okazji chce zobaczyć czy to prawdziwy Minkej.

518831445005751729602.png

Opublikowano

-Wiek: 14

-Nick: Azeat

-Premium: tak

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Bardzo dużo. Mniej więcej 5-8h.

-Jestem ogarnięty dlatego że: Próbuję nie robić konfliktów oraz lubię serwery tego typu. :) Chciałbym spróbować swoich sił..

 

 

Oraz podanie mojego kolegi (nie posiada konta na MPC forum a bardzo chce zagrać)

 

Wzór Podania:

-Wiek: 15

-Nick: wodzinsky

-Premium: tak

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: całkiem sporo

-Jestem ogarnięty dlatego że: jestem pokojowo nastawiony oraz nie lubię konfliktów, chciałbym , aby mnie przyjęto dlatego ze chcialbym tu pograć.

Opublikowano

-Wiek:12

-Nick:MrMinexpl

-Premium:Niestety nie ;d

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: 3-5 (Nie no-life :D),zależy od dnia

-Jestem ogarnięty dlatego że:Nie płacze jak mnie ktoś dednie,normalnie się zachowuje,mam poczucie humoru,przestrzegam zasad.

 

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
Opublikowano

Wiek:14

-Nick:Kazaul

-Premium:Yhym

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:uu dużo

-Jestem ogranięty dlatego że:1.Niegrifuje.mam szacunek do innych i kulturę.przestrzegam zasad dobrze sie bawię

mca.png

Opublikowano

-Wiek:14

-Nick:DJ_MixPL

-Premium:Nie

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:przynajmniej 2 godziny

-Jestem ogranięty dlatego że: mam duże doświadczenie w mc gram od końca Alphy. Nie Czituje i jestem Miły. Przestrzegam Zasad I nie jestem chamski

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Wzór Podania:

-Wiek: 12

-Nick: kamix150

-Premium:nie ale za niedługo kupię

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: do 1 do 3 godz.

-Jestem ogranięty dlatego że:

 

-NIE grifuje

-Jestem Pomocny

-Umiem się dogadać z innymi graczami

 

 

kamix150_eune_25_0_logo.png

Opublikowano

-Wiek:16

-Nick:Riazek

-Premium:Nie, ale ew pod innym nickiem mogę grać na premium znajomego.

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: różnie... Głównie zależy to od treningów, gdyś gram w piłkę...

-Jestem ogranięty dlatego że: Jeśli chodzi o grę, to gram od BETA 1.6.6 i sporo się nauczyłem, a na TS-ie mówię spokojnie, nie drę się itd - nie robię syfu...

Opublikowano

-Wiek:13

-Nick:tomczakzl

-Premium:Nie

-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:zależy weekend:4-5 Poniedziałek-Piątek:2-3

-Jestem ogranięty dlatego że:Nie grifuje,przeszczegam zasad,normalnie sie zachowuje.

 

 

Opublikowano

x

 

-Wiek:15-Nick:Sathid-Premium:Jest-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę:2/3 godziny i więcej-Jestem ogranięty dlatego że: Nie griefuje zbytnio a jak coś zniszcze to naprawie :)

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

-Wiek: 14
-Nick: MrLoL
-Premium: Yes.
-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: Duzio czasu, 5-6 h ;]
-Jestem ogranięty dlatego że: Zostałem dobrze wychowany, lubie grac na serwerach tego typu, w miare moich mozliwosci staram sie budowac jak najladniejsze budowle, Mam nadzieje ze sie dostane, POZDRAWIAM!

Opublikowano

-Wiek: 17
-Nick: Lazarus
-Premium: Tak
-Ile poświęcasz dziennie godzin na grę: od 1-6 godzin
-Jestem ogranięty dlatego że:

*Nie widze żadnej uciechy w niszczeniu czyjejś pracy

*Świetnie dogaduje się z innymi graczami

*Chętnie przyczyniam się do pomocy innym

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...