Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Zaprezentuj swoją ulubioną grę FPP!


Flinn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Konkurs w dziale Inne FPP



Witajcie, zapraszam was na konkurs w dziale Inne gry FPP.


Konkurs polega na zaprezentowaniu swojej ulubionej gry FPP/FPS.


Mogą być to zarówno wszystkie gry ze strony głównej w forum FPS, wszystkie z działu Inne FPP oraz wszystkie inne, które nie mają swojego działu na forum.



Prace możecie oddawać w formie:



- Filmiku prezentującego grę w interesujący/zabawny sposób, tutaj macie pełną dowolność (w filmiku ma się znaleźć adnotacja "Na konkurs MPC", nazwa filmiku taka sama)


- Recenzji/opisu/historyjki lub zabawnego tekstu


- Komiksu stworzonego przez was w programie graficznym lub jako własnoręczny rysunek (w przypadku obu form komiksu na pracy musi się pojawić nick autora wraz z adnotacją "Na konkurs MPC")



Regulamin konkursu:



- Konkurs trwa od 24.03 do 7.04 do godz. 19.


- Każdy uczestnik może oddać tylko jedną pracę


- Link do pracy konkursowej umieszczamy w code code.png


- Plagiatowanie prac będzie karane banem na 48h oraz wykluczeniem z konkursu


- W tym temacie zamieszczamy tylko prace konkursowe, każdy post nie będący zgłoszeniem do konkursu będzie usuwany i karany 5% warnem


- Wszystkie pytania dotyczące konkursu proszę zadawać mi na PW




Nagrody:



1. miejsce - 8-AwardImgIcon-1361138012.png


2. miejsce - -10% z paska ostrzeżeń (bez talonu)


3. miejsce - -5% z paska ostrzeżeń (bez talonu)




Sędziowe:



Antix


SsKoRpIoN


benq10r


Flinn




Powodzenia dla wszystkich uczestników :)!


Opublikowano

Skoroż tak, to idę na pierwszy ogień. Praca oczywiście na temat Counter Strike 1.6.

 

AKT DRUGI, SCENA SIÓDMA

Występują: Papkin i Klara

 

UWAGA:

  • Praca jest mojego autorstwa, jej plagiat karany na mocy praw autorskich.
  • Zakaz wynoszenia tej pracy gdziekolwiek, jej jedyna opublikowana znajduje się w tym temacie na MPCforum.pl
  • Proszę o przeczytanie tekstu na przybliżeniu
  • Praca wykonana jako historyjka/zabawny tekst
  • Praca nie jest RIPem, mimo że bazuje na książce pt. "Zemsta" znaczna część tekstu jest zmieniona.
  • Praca stworzona w dniu 26.03.13 w programie Paint.

Praca:

 

 http://iv.pl/images/79541189856160797231.png

 

Podgląd w spoilerze:

 

79541189856160797231.png

 

Opublikowano

Jeśli dobrze zrozumiałem, można też napisać o grze która nie ma miejsca na forum? No dobrze... to ja zaprezentuję tekstem S.T.A.L.K.E.R.A :) Chyba też FPP

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Gra jest typową strzelanką, są w niej potwory i bandyci. Naszym zadaniem jest znaleźć niejakiego Striełoka, który był głównym bohaterem poprzedniej gry z serii. Musimy przejść około 10 przerażających poziomów. Spotykamy wiele ciekawych postaci, między innymi Krugłowa, (naukowca) Czechova (przywódca frakcji) i Sida (handlarza, niezły jest). Nie raz można też pośmiać się z Zimnym(barmanem jednej z frakcji). Walczymy z wojskowymi,potworami,frakcjami i mutantami. Nasz cel jest jeden - znaleść Striełoka zanim dotrze do Elektrowni Jądrowej. Na końcu ujrzymy zawsze to samo zakończenie: Elektrownia robi wybuch, my jesteśmy w helikopterze i umieramy.

 

O GRZE:

  1. Bardzo dużo broni
  2. Sympatyczne postacie
  3. Sami jesteśmy sympatyczni :)
  4. Wojny frakcji (możemy nawet dołączyć do bandytów!)
  5. Apteczki
  6. Niestety kilka niemiłych postaci :( Szmata M...
  7. Wiele mutantów
  8. Piekielnie trudne już na 3 z 4 poziomów trudności (i plus i minus :))

 

CZY WARTO?

Moim zdaniem gra po 'paczu' 1.5.10 jest świetna. Polecam.

Opublikowano

HOMEFRONT

 

Homefront to gra FPP. Wcielamy się w Jacobsa, obywatela Ameryki. W tym czasie, Ameryka jest pod silną okupacją Korei. Koreańskie wojsko jest bardzo nowoczesne, silne i brutalne, co widać już na początku rozgrywki np.: zabicie rodziców na oczach ok 5 letniego dziecka, a potem odejście jak gdyby nigdy nic się nie stało. Na szczęście ruch oporu uwalnia nas z autobusu, którym mieliśmy być przewiezieni do obozu pracy.

Odrazu przeciwko nas stają okoliczne wojska, szybko zdobywamy karabin i zaczyna się piękna gra. Przeciwnicy wyskakują z każdego rogu, i odrazu zaczynają strzelać. Mamy do dyspozycji rozwalanie np.: stacji benzynowej, sklepu lub spalenie ich żywcem w jednej z 7 misji w trybie gry jednoosobowej.

 

Gra oferuje nam też rozbudowany tryb wieloosobowy (do 32 graczy ) gdzie mieżymy się z "prawdziwymi" przeciwnikami i nigdy nie jesteśmy pewni co zrobią. Mamy dostęp do rożnych klas, np.: snajper. Po odblokowaniu poziomu możemy dostać nową broń, dodatki, maskowanie i nowe drony. Wiele map może przetestować nas, są przystosowane do snajpera, jak i do bitew powietrznych czy biegania z karabinkiem.

 

Gra nie jest zbyt wymagająca, wymaga połączenia z internetem (jest na steam) i średniego kompa za ok 1tyś zł - 1,5tyś zł

 

 

PS.: To jest moja pierwsza recenzja i nie wiem czy jest dobra i czy czegoś w niej nie brakuje więc proszę o jakieś "komętarze" co mógłbym poprawić, dodać lub usunąć...

Życzę powodzenia każdemu uczestnikowi tego konkursu :)

w5cNAHm.png

Opublikowano

Zrobiłę komiska o grze counter strike no lifie w tą gre od dobrych 5 lat a nawet i dłużej :D

jestę gajmerę.

 

 

Występują :

 

* Rychu peja palcuffka

* TheGreatLee39

 

Praca została wykonana w programie graficznym, który ogółem koszt licencji wynosi 450 złotych.

Program nazywa się Paint 1.0 - wersja dla zaawansowanych amatorów.

Nie jestę grafikę także nie spinać pośladków bo zmarszczki na plecach wyskoczą.

 

 

Praca :

rychupejapalcuffka.jpg

pewnie nie wygram ale co mi tam jak se moge..

Opublikowano

 

Call-of-Duty-Black-Ops-II-Intel-Location
Akcje gry rozpoczynamy w 2025 roku.
Kiedy technologia osiągnęła już najwyższy punkt!
Świat stoi na na skraju wojny elektronicznej
poprzez najnowsze wytwory technologii.
Po przeciwnych stronach stają Stany Zjednoczona oraz Chiny.
Naszą rozgrywkę zaczynamy od wojny w której wcielamy się ponownie
w postać Alexa Masona (Call Of Duty Black OPS).
Nasz bohater Alex chce dowiedzieć się gdzie
jest jego kompan sierżant Frank Woods.
Ta część gry jest kolejną retrospekcją omawianą przez 95 Letniego już Franka Woods'a.
Naszym głównym bohaterem od tej pory staję się Syn Alex'a Masona,
David Mason.
Podczas retrospekcji Franka, David Mason chce dowiedzieć się o planach
naszego czarnego charakteru którym jest Raul Menendez .
Grupa Davida idzie tropem Menendeza oraz wychwytują informacje dotyczących jego działań i zamiarów.
Młody Mason próbuje zabezpieczyć pewną kobietę, którą chcieli pozyskać nasi wrogowie
w celu przeprogramowania całej technologii sił amerykańskich.
Mason powraca do Woodsa, w celu kolejnych informacji dlaczego Raul przetrzymywał go w Panamie oraz jak zginął jego ojciec.
Frank z niechęcią opowiada mu o nieudanej misji w której zadaniem było zniszczenie reputacji niejakiego
Manuela Noriegi. Woods tłumaczył że całym przedstawieniem sterował Hudson.
Następnie okazało się że jest ważniejszy cel od Manuela Noriegi.. Był nim tak zwany "Cel Nexus".
Hudson nie chciał zdradzić bohaterom dlaczego.. I w tym momencie następuję najważniejszy oraz najsmutniejszy moment w fabule.
Gdy Woods (Za młodu) wraz z Noriegą jedzie windą ma za zadanie zlikwidowanie celu "Nexus" poprzez oddanie celnego strzału w głowę.
Celem "Nexus" miał być Raul Menendez...
Żołnierze Noriegi wstępują na plac razem z człowiekiem z workiem na głowie.
Po zabiciu celu Woods zauważył dziwny uśmieszek na twarzy Noriegi.
Przerażony Frank biegnie do ciała, po zdjęciu worka okazuję się że był to jego kompan... Alex Mason.
Wściekły Woods sięgnął po pistolet aby zabić Noriegę, jednak po chwili zza drzwi wychodzi prawdziwy "Cel Nexus" Raul Menendez.
Woods zostaje postrzelony przez Menendeza, po stracie przytomności Frank budzi się w pomieszczeniu w którym był przywiązany do krzesła Hudson, leżący Alex Mason oraz siedzący przy ojcu mały David Mason.
Menendez oświadcza im że jeszcze jeden z nich musi zginąć, Hudson bez wahania poświęcił się dla Woodsa i Davida.
Raul postąpił podobnie jak z Woodsem, lecz dodatkowo podrzyna mu gardło wisiorkiem który był pamiątką po jego zabitej siostrze.
David nie miał już nikogo z rodziny, Frank postanowił się nim opiekować.
Młody David oznajmił Frankowi że dorwie Menendeza.
I tu już bezpośrednio wcielamy się w postać Davida Masona, kierującego swoją grupą.
Pod koniec następuje bitwa o Los Angeles, bitwa między USA a ich własną technologią która została przejęta przez Raula oraz jego zwolennikami "Cordis Die".
Ostatnia misja to już ostateczne cele , którymi są :
a) Wyłączenie źródła nadającego sygnał kontrolującego ich drony
b)oraz schwytanie Raula Menendeza.
Pod sam koniec misji my jako David Mason mamy wybrór, mianowicie Zabić lub Schwytać Raula Menendeza.
Oczywiście każdy z tych wyborów ma swoje alternatywne zakończenie.
Dlatego przez całą grę, wszystkie nasze decyzje Zabicia/Ocalenia są uwzględniane
w tym co się stanie na sam koniec.
I tak streszczona fabuła gry dobiega końca.
O grze:
Call of Duty: Black Ops II to wojenna gra FPS będąca kolejną, dziewiątą już odsłoną najpopularniejszej serii gier tego typu. Za produkcję odpowiada doświadczone studio Treyarch, czyli ten sam zespół, który stał za Call of Duty 3, Call of Duty: World at War oraz Call of Duty: Black Ops.
Bardzo polecam Wam tę grę, ponieważ nie da się opisać tej fabuły! ją trzeba "przeżyć!"
Gra posiada bardzo dobrą grafikę oraz bardzo ale to bardzo wciągającą jak i rozbudowaną fabuł
Krótka legenda postaci:
Alex Mason :
Black_Ops_Cpt_Alex_Mason.jpg
David Mason:
Masond.jpg
Frank Woods (Za młodu) :
Woods.jpg
Frank Woods (Stary) :
Frank_Woods_dress_uniform_graveyard_BOII
Hudson :
Jason_Hudson_Vietnam.png
Raul Menendez :
raul_menendez.jpg?w=600&h=275
Manuel Noriega :
Call-Of-Duty-Black-Ops-Benchmark,K-5-361
Programistka (Kryptonim "Karma") :
Chloe_Lynch_BO2.png
Harper (Nie uwzględniłem go w opisie) :
Harperblackop2.png

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

steambrutallegendpromo.png



Chciałbym Wam przedstawić moją ulubioną grę FPS, jest nią Team Fortress 2.


Oto filmik prezentujący tą grę:


(trochę słabo mnie słychać, bo nagrywałem telefonem, brak środków na nowy mikrofon)







Opublikowano

1365187071-U683421.png Combat Arms

Combat Arms to moim zdaniem jedna z najlepszych gier FPS. Grę stworzyła firma Nexon w 2008 roku. Na samym początku wcielamy się w rolę żołnierza oraz otrzymujemy jako pierwsze zadanie przejść trening bojowy. Nauczymy się w nim tam między innymi przydatnych sztuczek oraz otrzymamy kilka rad jak dobrze grać. Za przejście treningu otrzymujemy 5k GP. Jakiś czas temu dodano paczki z broniami dla nowych graczy, które dostaję się co tydzień, przez okres 21 dni. W każdej z tych paczek jest: Pistolet, Karabin, Snajperka oraz Pancerz. Mimo tego, że w grze występuje nexon cash czyli waluta, za którą musimy zapłacić prawdziwymi złotówkami i bez niej gra jest bardzo przyjemna. Co tydzień są jakieś nowe małe eventy, a przy jakichś większych okazjach większe eventy, typu wyprzedaż broni za pół ceny lub przedmioty za GP(ogólna waluta gry). W grze występuje kilka minusów a są nimi między innymi:

  1. Hackerzy
  2. Dużo bugów na mapach
  3. Unikalne broni(rare) czyli bronie, które można zdobyć ze skrzynek za nexon cash, dają bardzo dużą przewagę nad graczami

Mimo tych minusów, gra jest bardzo rozwinięta i firma Nexon dba, aby gracze zawsze mieli jakąś zabawę.

Występują 4 wersje tej gry:

  1. NA-North America, serwer przeznaczony dla graczy mieszkający w Ameryce. Najbardziej rozwinięta wersja gry.
  2. BR-Brazilian, serwer przeznaczony dla mieszkańców Brazyli oraz pobliskich miast wiosek.
  3. EU-Europa, najbardziej popularny serwer. Mogą tam grać wszyscy mieszkańcy świata. (Dla niektórych krajów serwer został zamknięty- Nie mają do niego dostępu)Jest to 2 najbardziej rozwinięty serwer
  4. Ru-Russia, serwer najbardziej zacofany. Mogą tam grać mieszkańcy Rosji.

Na wszystkich tych serwerach teoretycznie każdy może zagrać. Lecz musi zmieniać IP, i wykonać dużo czynności zanim tam się zaloguje.

 

W grze występuje kilka trybów:

  • Elimination- Zwykły death matach. Pierwsza drużyna, która zdobędzie daną liczbę punktów(killi) wygrywa. Maksymalnie można grać 8vs8 do 140 punktów.
  • Elimination Pro- Moim zdaniem najlepszy tryb, "Do ostatniej krwi". Walka polega na bitwie dwóch drużyn. Ostatni zawodnik, który przeżyje z obojgu drużyn wygrywa.
  • Search&Destroy- Tryb polegający na podkładaniu bomby. Jedna z drużyn ma za zadanie podłożyć bombę, a druga musi ją na czas rozbroić.
  • Spy Hunt- Tryb polegający na zbieraniu "Inteli", czyli czarnych skrzyneczek. Osoba, która jako pierwsza zbierze ich 5 staje się Super Spy`em, którego zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich wrogów lub musi dostać się do komputera i "Ukraść dane".
  • Hired Guns- Tryb podobny do Elimination lecz tutaj dodatkowo team musi wykraść całe złoto z banku oraz zanieść je do bazy.
  • Quarantine Regen- Tutaj na początku każdej rundy zaczyna się odliczanie, które zdecyduje kto stanie się "Zombi". Ludzka rasa ma za zadanie zabić wszystkie Zombi, a Zombi musi zainfekować jak najwięcej ludzi. Jeśli wszystkie Zombi zostaną zabite wygrywa rasa ludzka, a jeśli wszyscy ludzie zostaną zainfekowani wygrywają Zombi.
  • One Man Army- Każdy na każdego. Żołnierze zabijają się nawzajem. Osoba, która zdobędzie daną liczbę killi wygrywa.
  • Last Man Standing- Połączenie One Man Army oraz Elimnation Pro. Każdy na każdego+ ostatni żołnierz wygrywa.
  • Fire Team- Tutaj znajdujemy się na danej mapie i naszym zadaniem jest zabijanie zombi. Tym razem zombi nie prowadzi inny człowiek lecz komputer. Za przejście całej gry dostajemy nagrody. Przedmiot, który dostaniemy zależy od poziomu trudności(Easy, Hard, Extreme) oraz mapy m.in Black Lung, Nemexis HQ, Cabin Fever itd.
  • Bombing run- Wszystko podobnie jak w Search&Destroy lecz tutaj jest więcej rund oraz bombę się podkłada pod koniec rundy.
  • Capture The Flag- Wszystko jak w elimination lecz tutaj nie liczą się zdobyte kille, tylko przejęte flagi. Są 2 drużyny: Alpha oraz Bravo. Zadaniem każdej z drużyn jest przejęcie flagi wrogiej drużyny. Team, który przejmie daną ilość flag wygrywa.
  • Seize and Secuer- Najmniej grywalny tryb w grze. Podobny do Capture the flag. Na mapie znajduję się jedna flaga. Gdy jedna z drużyn ją przejmie, musi przetrzymać ją przez dany czas. Jeśli się to uda team wygrywa.

W grze można ustawić również wymagania na mapie, czyli jakie rodzaje broni można założyć, a jakie nie.

  1. All permited- Wszystkie bronie dozwolone.
  2. No Explosion- Zakaz granatów, RPG, min oraz wszystkich broni "wybuchowych".
  3. Shotguns only- Dozwolone tylko shotguny.
  4. No shotguns- Zakaz używania shotgunów.
  5. Sniper only- Można używać tylko snajperki.
  6. No Sniper- Zakaz używania snajperek.
  7. No Backpack- Można posiadać tylko 1 broń główną oraz pistolet, granat i nóż.
  8. Pistols only- Można używać tylko pistoletu.
  9. Malee only-Można używać tylko nóż.
  10. Duty rose- Nie można używać specjalistów*. Jeśli mamy założony jego strój nie wejdziemy nawet na mapę.

W grze występują ability, czyli umiejętności, które działają podczas gry jeśli mamy je założone.

  • Pitcher- Umiejętność, która pozwala nam rzucać daleko granatem.
  • Resouceful- Dzięki tej umiejętności, po zabiciu przeciwnika mając mało HP może polecieć nam apteczka lub skrzynia z amunicją.
  • Specter- Umiejętność dzięki, której możemy poruszać się po cichu po mapie.
  • Awareness- Gdy użyjemy tej umiejętności słyszymy jak przeciwnik porusza się po mapie.
  • Victory Lap- Jeśli uda nam się walnąć multi killa(3 killie), przez kilka sekund poruszamy się cały czas na sprincie.
  • Steady Hunt- Umiejętność na snajperkę. Gdy przybliżymy celownik, pozostaje on w miejscu. Przydaje się to podczas campienia na dużych jak i małych mapach.

*Skoro już nawiązałem do tych specialistów to już trochę o nich opiszę.

Specialist- Nazywany po prostu "Spec", może używać broni specjalnie dla niego przeznaczonych. Bronie te są bardzo silne oraz przeznaczone głównie na Fire Team lub Qarantine Regen. Większość osób nie lubi speców, ponieważ postać ta jest bardzo mocna i ciężka do zabicia. Samemu specu wystarczą 2 strzały z granatnika aby wyeliminować przeciwnika. Specialiste można nazwać również jako kostium, ponieważ mimo to, że mamy go założonego po jego zdjęciu nadal mamy tą samą postać.

Tych kostiumów jest kilka:

 

Cpt. Souza-

1365271405-U683421.png

 

Codename Hawk-

005p3-a40937ac-44f4-4067-9f83-161ce8e071

 

Codename Viper-

1365271582-U683421.jpg

 

Codename Scropion-

1365271676-U683421.jpg

 

Codename Raven-

1365271781-U683421.jpg

 

 

 

To by było na tyle z opisu gry. Niżej zamieszczam minimalne wymagania do niej oraz zdjęcia kilku popularnych map, które zrobiłem ja.

 

Wymagania gry:

 

System: Windows XP SP3+ nowsze wersje Windows

CPU: Pentium 3 1GHz

Karta graficzna: GeForce 2MX

RAM: 512 MB

Dysk: 6GB wolnego miejsca

Direct X : 9.0 lub nowsze

Zdjęcia z gry:

1365189714-U683421.jpg

 

1365189823-U683421.jpg

 

1365189858-U683421.jpg

 

1365189897-U683421.jpg

 

1365189932-U683421.jpg

 

1365267408-U683421.jpg

 

1365267453-U683421.jpg

 

1365267627-U683421.jpg

 

1365267675-U683421.jpg

 

1365267733-U683421.jpg

 

1365267773-U683421.jpg

 

Tutaj załączam jeszcze krótki filmik we własnym wykonaniu. Zależało mi bardziej na pokazaniu trochę gry niż statystykach. Były małe lagi niestety(wina Komputera)

Polecam obejrzeć w HD

http://youtu.be/UMyw_urEpv0

Pozdrawiam oraz zachęcam do gry.

Dektored

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...