Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Brak "Od poziom: xx" i świecenia - zabójca żółt. smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie. Jak te rzeczy dodać? Z tym poziomem robiłem tradycyjnie... w limitvalue0 serwer wpisałem np. 80 i tym w item_proto klient również, ale niestety... Jest nazwa itemku i od razu pod tym dmg... ;d Ze świeceniem już też nie wiem.... ;ddd

1377019234-U697852.png


Opublikowano

+9: specular="100"

+8: specular="80"

+7: specular="65"

+6: specular="50"

 

w item_proto jesli chodzi Ci o normalne swiecenie.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Chodzi o to, aby był efekt tych gwiazdek...

Na prawdę nie wiesz o co chodzi? ;D

To wiadomo. Można ustawić. Ale samo specular nie daje tego efektu co z gwiazdkami ;)

1377019234-U697852.png


Opublikowano

to daj np

 

specular="65" socket_pct="1"

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Item proto klientowe i dany itemek <Item vnum="3179" name="'Ȳ·ć°ł»ęşÎ+9'" gb2312name="Zabójca Żółt. Smoka+9"

w name musisz mieć zawsze +7/8/9 zaleznie od cb jak ma sie swiecić i tyle :) mam nadzieje ze pomoglem :)

Opublikowano

W każdym name, każdego itemka mam ip danego itemku...

Jest przykładowo:

 

<Item vnum="2081" name="2081" gb2312name="Łuk Czerwonego Oka+1" type="1" subtype="2" weight="0" size="2" antiflag="52" flag="1" wearflag="16" immuneflag="0" gold="20000" buy_price="22000" limittype0="1" limitvalue0="40" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="7" applyvalue0="15" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="65" value4="194" value5="7" socket0="0" socket1="0" socket2="0" socket3="0" socket4="0" socket5="0" refine_vnum="2082" refine_set="92" magic_pct="15" specular="0" socket_pct="2" />

 

I tak w każdym.. :) A jakoś one się świecą.. ;>

1377019234-U697852.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...