Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] najbardziej denerwujace postaci dla przeciwnego teamu?


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teemo? Dość łątwo go zabić ale te grzybki.... Ewentualnie Garen, prawie niezniszczalny tank...

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Denerwujące? Na pewno pod te podchodzi shaco. Jeżeli goni Cię cały team, to łatwo możesz mu zwiać i do tego jeszcze zabić. Jest dobrym junglerem i jego laleczki robią sieke. Do tego znikanie, slow.

2ufgk6u.png

Opublikowano

teemo, shaco, oczywiscie shaco pod ap i te jego lalki, potega, 4-5 pacynek wchodzi ktos w krzaki i w ciagu sekundy sie kladize...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

Własnie ten shaco =.= Grałem przeciwko niemu było koszmarnie ;C te klonowanie , armatki . Pierwszy raz z nim grałem i zaliczyłem porażkę ;C Teemo tez niezły , bo ma trucie , jeżeli grasz nim przeciwko "walczącemu wręcz" to możesz bić go na odległosć do tego trucie i grzybki .Pamiętam kiedyś grałem to wbiłem 5 kili na samych grzybkach , oczywiscie dużo one nie biorą , ale jeżeli ktoś chce się tp do bazy to wchodzi w krzaki a tam grzyb ;3

Opublikowano

teemo, trynda, shaco, amumu, kassadin ludzie greeduja za nim i padaja zazwyczaj, garen, heimerdinger stawiasz wiezyczke i to wnerwia

Opublikowano

Singed, jeżeli potrafisz szybko biegać (xD), to możesz cały przeciwny team wprowadzić w osłupienie.

No i moja kochana Nidalee (AP), jeżeli masz dobrze porozstawiane trapy i wardy, to przeciwnik uciekający z low hp i trafiony z "dzidy" na full zasięgu może się zdziwić.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Shaco mnie wkurza. . .Ciśniesz go, ma 20 hp, a tu pach i go nie ma. Albo te pacynki jego, wkurwiają strasznie. Tak samo z Heimerdingerem. Postawi na midzie te swoje coś co napierdziela we wszystko i co zrobić. . .

Tryndamere też jest denerwujący, a dokładniej to jego ulti.

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

@up, to weź sobie olafa vs jayce, olaf szybko może dobiec i go ładnie obić.

 

Mnie najbardziej denerwuje Leona i Janna. Są to dwie postacie, które najbardziej mnie wkurzają, bo zawsze one grają dobrze, a mi wtedy idzie średnio. Wchodzi Ci taka leona, chcesz uciec i nagle uli ... Tak samo janna, jest tf, wł swoje ulti i GG.

Opublikowano

Według mnie najbardziej wkurza akali i Kassadin .

 

Akali tymi pieprzonymi doskokami

i kaasadin to samo :(( ...

Pierniczone ulti :D

~ Szukam ogarniętych ludzi do Rankedów ~
~ GG :
6057994 ~

Opublikowano

Akali/Diana/Vi/Garen/Eve/Twitch/Draven/Leona/Voli/Xin/Singed.

Akali i Diana dlatego bo maja bardzo silne combo ktore moga wykonac w tf kilka razy i ciezko tez je zabic,maja dobre doskoki.

Vi/Eve/Voli/Xin bo latwo moga zrobic ganka gdzie szansa na killa to 80%, duzo cc'kow,latwo moga podejsc do wroga.

Singed bo truje i ciezko go zabic

Twitch bo znika i ma bardzo duzy obszarowy dmg i tez ciezko z nim wygrac na lini

Leona bo ma 3stuny, ochronke ktora daje jej arma/mr i doskok.

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...