Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] bs na Tilian2, oraz nieodpychanie


POULSEN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Najpierw chciałbym zapytać czy dałoby się stworzyć Switchbot'a, który wykonywałby proste obliczenia matematyczne (8/2, 99+1, 2*2), później z kolei kupował zmianki i zmieniał bony na serwerze Tilian2 ?

Oraz szukam nieodpychania mobów z konia na serwer Tilian2, nie chcę moda, bo na nim nie widać sztabek.. Chyba, że ktoś potrafi zrobić aby było je widać :)

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc, oczywiście daje Like !

Forza Juventus !

2a7zhuc.png

 

Opublikowano

Witam. Najpierw chciałbym zapytać czy dałoby się stworzyć Switchbot'a, który wykonywałby proste obliczenia matematyczne (8/2, 99+1, 2*2), później z kolei kupował zmianki i zmieniał bony na serwerze Tilian2 ?

Oraz szukam nieodpychania mobów z konia na serwer Tilian2, nie chcę moda, bo na nim nie widać sztabek.. Chyba, że ktoś potrafi zrobić aby było je widać :)

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc, oczywiście daje Like !

BS - taki nie istnieje i wątpię czy ktoś zrobi takiego.

2 - Wystarczy dograć pliki z clienta które odpowiadają za sztabki.

http://www.mpcforum.pl/topic/887223-dl-wh-tilian2pl-sztabki-i-inne/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...