Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CrafterManiac - Server Survival+Frakcje Pierwsza Edycja ! Promocje w Sklepie itd.


Shojacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Survival+Frakcje

o nazwie:"CrafterManiac"

 

 

Informacje o Serverze :

Server jest to projekt kilku młodych Artystów :] Powstał on nie dawno ok. 1/2dni temu.

Start teraz? Czemu? : Dlatego, iż budowaliśmy mapy, które nie zawsze nam wychodziły ale

teraz mamy dla was gotowy projekt.Administracja jest w porządku co do graczy jeżeli

gracz okazuje administracji odwzajemnienie :> Zapraszamy was na Server i wypowiedz

w oficjalnej Prezentacji.

 

 

Administracja:

[Wlasciciel]Shojacz

[HeadAdmin]Legmaster236

[Moderator]Bewander

[Moderator]Rijuu

 

@Rekrutacja Online będzie gdy ktoś wykona dla nas Forum :] Może być Darmowe a może być Płatne.

 

 

Pisałeś Coś o Forum itd?!?

Tak otóż jest mały konkursik związany z graczem i jego zdolnościami WebMasters. itd. A więc piszę dalej. Kto wykona dla nas Forum (Estetyczne i pasujące do naszego servera) wygra nagrodę. Nagrodą będzie :

 

-Wybrany Itemek na Serverze

-Ranga na Serverze (Svip,Vip)

-Możliwość Dostania przepustki na Administratora

-Większe szanse na dostanie się do Grupy: Administrator

 

 

Wyżej wymienione nagrody są do wyboru (nie wszystkie) Może ktoś sobie wybrać jedną z tych nagród. Możliwe jest też gdy ktoś wykona bardzo estetyczne i ładne pod względem layout itd. Stronę server oraz Forum dostanie od nas Konto Premium Minecraft możliwość (GiftCodes) Zapraszamy !

 

 

 

 

IP Servera : s133.csrv.pl:13555 . Jeżeli dowiedziałeś się za mało pisz skype: ravess12 lub napisz post w, którym umieścisz swoje pytanie.

 

 

 

 

 



@Odbędzie się event przy 20graczach Online !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...