Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę sie zalogować "Błąd połączenia"


wincentus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobilem format systemu windows xp.

Kiedy znowu zainstalowalem lola nie moge sie zalogowac.

Wyskakuje mi informacja o alertach zabezpieczeń dwa razy a potem w lolu wyswietla mi sie informacja

Nieudane połączenie: Nie można połączyć się z serwerem PVP.net

Firewalla mam wyłączonego.

Oto lista bibliotek na moim komputerze:

-Adobe Flash Player 11 ActiveX
-Adobe Flas Player 11 Plugin
-Java 7 Update 17
-Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.2102
-Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable - x86 9.0.30729.6161
-Microsoft .NET framework 2.0 Service Pack 1
-Windows Installer 3.1

Posiadam Windows xp.

Wczesniej nie bylo takiego problemu.

Słyszalem ze trzeba odblokowac porty ale ja nie moge wejsc do routera.

Wpisuje login: admin haslo:admin i podaje m zle haslo.

Posiadam router TP-Link.

Prosze o pomoc

Moje tuty:

 

 

 

Opublikowano

Porty odblokowuje się tylko przy zakładaniu własnego serwera i to tylko pod liveboxem...

Na spodzie routera powinny być do niego passy. Ale to raczej nie jego wina.

 

Sprawdź czy w zaporze na 100% masz wyjątek od Lola i czy antywir go nie blokuje - na wszelki wypadek możesz go dać do ignorowanych folderów. Ewentualnie przeinstaluj lola.

846331404756772371599.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...