Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Usuwanie nieużywanych kont


Bradas

Usuwanie nieużywanych kont  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za Usuwaniem nieu?ywanych kont przez 3-5 miesi?ce?

    • Tak
      1
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, co powiedzie na automatyczne usuwanie się kont, po nie logowaniu się na nie przez 3-5miesięcy?

Z pewnością odmuli to forum. Zamiast tony starych kont można dać coś pożytecznego, jak czas online czy plakietki.

 

Głosujcie w ankiecie!

Opublikowano

Nie

Każdy ma prawo powrócić na swoje konto nawet po dlugiej nieobecności

No chyba, że od 3lat nie używane

ale 3-5ms to za mało są ludzie którzy nawet po roku wracaja na mpc.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Kategorycznie nie !!!

Np. Ją nie byłem przez jakiś czas na MPC i teraz wróciłem to co mam zakładać konto od nowa?

Jestem przeciwko nawet gdyby konto miało się usuwać po 100 latach.

Regmannn

Opublikowano

Konta są w bazie jeżeli są nie używane to praktycznie nic nie zajmują.

Po za tym znam osoby co po dwóch latach się znów logowały na konta.

Zdecydowanie na nie ;) Choć nawet jak by wszyscy byli na tak to nie skasują bo 90% kont to nieaktywne ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Konta są w bazie jeżeli są nie używane to praktycznie nic nie zajmują.

Po za tym znam osoby co po dwóch latach się znów logowały na konta.

Zdecydowanie na nie ;) Choć nawet jak by wszyscy byli na tak to nie skasują bo 90% kont to nieaktywne ;)

No własnie. z 750k userów wchodzi 5k max. I to jest ten ból ;d

Opublikowano

No własnie. z 750k userów wchodzi 5k max. I to jest ten ból ;d

Proszę cie...

5k może raz w tygodniu się loguje ;)

 

Niema tu żadnego bólu po prostu twoja sugestia jest bez sensu bo optymalizacja forum to jest Administracji zadanie ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Kategorycznie nie !!!

Np. Ją nie byłem przez jakiś czas na MPC i teraz wróciłem to co mam zakładać konto od nowa?

Jestem przeciwko nawet gdyby konto miało się usuwać po 100 latach.

 

nie.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

A co jeśli ktoś wbije na mpc po roku? Mpc to nie więzienie. Każdy ma prawo mieć swoje konto.

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...