Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Zestaw 3000 złotych, Gry


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcę kupić komputer do gier. Coś raczej nie przekraczającego 3000 zł.

 

 

Zastanawiałem się nad czymś tego typu, proszę o doradzenie

http://www.komputronik.pl/product/180199/Komputery/Komputery_PC/Komputronik_Infinity_Game_ON_K500_.html
http://www.komputronik.pl/product/180505/Komputery/Komputery_PC/Infinity_RX_7000_W7HP64_K501_.html
Opublikowano

Moja propozycja:

 

http://www.morele.net/inventory/info/Z5qvIl/

 

Inny napęd (narzekają na tego Asusa GREEN) + ram z niebieskimi naklejkami (bardziej pasuje do mobo)

Przecież Gladius nie pomieści Macho :D.

Dałbym Fortisa i dołożył do MOBO, bo Pro3 B3 to słaba budżetówa ;f

 

Proszę bardzo :

 

http://www.morele.net/inventory/info/aEBIWP/

Jak nie masz tyle kasy, to zamiast 2 kości RAM po 4 GB weź jedną. I tak będziesz zadowolony, w przyszłości się najwyżej dokupi, jak gry będą już naprawdę "wymagać".

Opublikowano

Dzięki wielkie, najprawdopodobniej skorzystam z tego zestawu :

 

 http://www.morele.net/inventory/info/aEBIWP/
 

 

i tutaj mam kilka pytań.

Jestem w tym strasznie zielony i może Wam się wydać to dziwne. Ale..

Muszę się zarejestrować na tej stronie, dodać do koszyka, zapłacić i mi to wyślą? Złożone, czy same części?

Czy mogę spisać nazwy cześci i podejść do jakiegoś lokalnego, żeby mi znaleźli, złożyli itp :P ?

 

Jestem naprawdę poważnie zainteresowany i prosiłbym o dokładne wytłumaczenie co i jak :)

Opublikowano

Tak ,rejestrujesz sie, dajesz do koszyka, bierzesz jeszcze usługe montazu (sweet jesus ma kod na free zlozenie i przysyłke) mozesz tez wziąć same cesci i samemu skladac. Nie opłaca sie isc do innego sklepu bo pewnie bedzie drozej ale mozesz zobaczyc

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Czy mogę spisać nazwy cześci i podejść do jakiegoś lokalnego, żeby mi znaleźli, złożyli itp :P ?

Możesz, ale oczywiście zamiast ~3tyś złotych wezmą np. 3,350zł.

Chyba, że trafisz się na okazję taką, jaką Majkel miał, co mu dali 3350P za 380zł chyba ? :D

 

Jestem naprawdę poważnie zainteresowany i prosiłbym o dokładne wytłumaczenie co i jak :)

Bożydar Ci praktycznie wszystko wytłumaczył, jeśli będziesz miał problemy, to napisz do mnie na GG czy coś ;).

Opublikowano

Dzięki, chłopaki ;)

 

Mam jeszcze prośbę o złożenie jeszcze zestawu tzw. awaryjnego- tańszego o jakieś 200- 500 złotych.

Może być inna karta graficzna.

 

btw.

Czy to co podajecie, na pewno pasuje do siebie, zmieści się wszystko na płycie głównej itp :D?

Opublikowano

Dzięki, chłopaki ;)

 

Mam jeszcze prośbę o złożenie jeszcze zestawu tzw. awaryjnego- tańszego o jakieś 200- 500 złotych.

Może być inna karta graficzna.

 

btw.

Czy to co podajecie, na pewno pasuje do siebie, zmieści się wszystko na płycie głównej itp :D?

Tak, będzie pasować, zestaw dobry do O/C. Na Fortisie (jeśli dobra sztuka proca będzie) powinieneś do 4,5ghz dojechać, MOBO bardzo dobre pod O/C.

Jak bierzesz o 200-300zł taniej raczej z O/C się zrezygnuje, bo się zwyczajnie nie zmieścisz.

Opublikowano

I co że taniej jak mniej wydajnie ? 30 zł nikogo nie zbawi w budżecie 3k

Mam firmy curcial 4 GB i wydajnoś jest bardzo dobra .

Pomogłem ?! Daj lajka !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...