Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] dobrego działającego FishBota


luki8954

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Poszukuje dobrego, działającego fb bez wirusów. Ten na kamermod nie działa, chyba żę wiecie jak zrobić żeby działał

Weteran
Opublikowano

Nie działa Ci ten z kamermoda?

 

Spróbuj zrobić tak:

1. Pobierasz klienta metina ze strony www.metin2.pl.

2. Instalujesz go.

3. Uruchamiasz grę.

4. Jeżeli wszystko się zaktualizuje, to wejdź do gry.

5. Wszedłeś do gry? Wszystko działa? Dobrze, wyłącz ją teraz.

6. Wejdź na stronę www.metin2mod.tk i pobierz kamermoda.

7. Po pobraniu zainstaluj go, wskazując podczas instalacji tego metina, którego przed chwilą wyłączyłeś.

8. Po zainstalowaniu uruchom metina przez ikonkę kamermoda.

9. Zaloguj się do gry.

10. Weź do ręki wędkę, polecam +1 oraz przynętę, najlepiej papkę.

11. Klikasz F5 w celu pokazania hackbara.

12. Znajdujesz fishbota w hackbarze, który pojawi się na dole okna gry.

13. Ustawiasz pierwszy czas na 2.85, drugi 4.5.

14. Możesz przystąpić do łowienia klikając na ikonkę rybołówstwa na hackbarze.

 

Jeżeli gdzieś się pomyliłem, to przepraszam, powinno działać :)

1329036830-U154499.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...