Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak pozbyc się zacinania podczas nagrywania?


DigitalPolak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko , ostatnio kupiłem BF3 i chciałbym nagrać KillMontage.

Nagrywam frapsem w 30 FPS na nagraniu nie ma lagów ale podczas nagrywania mocno tnie.

Jak temu zaradzić ?

Z góry dzięki za pomoc!

 

Specyfikacja kompa :

AMD Phenom 2 BLACK 965 4x 3.4 Ghz

Karta grafiki HD 1gb

Ram 8 GB 1666 taktowania

Win7 64bit

 

 

Opublikowano

karta grafiki 1gb... cholernie duzo mi to mowi :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Podaj model dysku twardego. Od niego sporo zależy przy nagrywaniu.

Nie koniecznie aczkolwiek zalezy. Ja mam 2 dyski ktore maja po 8 lat sa na s-ata i ledwo dzialaja a moge nagrywac bf3 w 1280x720 w medium w stalych 50fps ;)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Nagrywasz na ten sam dysk co masz zainstalowaną grę? Jeżeli tak, to znamy przyczynę :)

i kolejna bezsensowa wypowiedz... Powiedz mi czemu ja nie mam problemu z nagrywaniem bf3, a mam gre na jednym dysku i na tym samym ja nagrywam. Nich kolega poda nam dokladny model GPU i bedzie wszystko jasne

@edit

Zmien rozdzielczosc na 1280x720 i zobacz czy dalej masz tak malo fps podczas nagrywania (u mnie to dziala)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Jak nagrywasz frapsem, to odznacz opcje coś typu lock framerate while recording (nie pamiętam dokładnie, nie mam teraz frapsa). Dzieje sie tak, ponieważ gdy fraps nagrywa w 30 klatkach, to tyle samo masz w grze, czyli 30, prawdopodobnie dlatego ci zacina. Jednak dla pewności sprawdź to i podaj później dokładny model grafy. [nie dam sobie nic uciąć, że dlatego, ale warto sprawdzić]

@później w razie czego poprawie nazwę tej opcji, jak będę w domu.

Opublikowano

Jak nagrywasz frapsem, to odznacz opcje coś typu lock framerate while recording (nie pamiętam dokładnie, nie mam teraz frapsa). Dzieje sie tak, ponieważ gdy fraps nagrywa w 30 klatkach, to tyle samo masz w grze, czyli 30, prawdopodobnie dlatego ci zacina. Jednak dla pewności sprawdź to i podaj później dokładny model grafy. [nie dam sobie nic uciąć, że dlatego, ale warto sprawdzić]

@później w razie czego poprawie nazwę tej opcji, jak będę w domu.

Domyslam sie ze wina lezy po stronie slabej karty graf. Obnizenie rozdzielczosci i jakosci grafiki rozwiaze problem :)

BTW 30fps to jeszcze nie tak tragicznie ze sie "zacina"

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Płyta głowna AS ROCK EXTREME 3 970

Karta graficzna to AMD Radeon HD 6670

Jak zmienić jakośc nagrywania frapsem ?

Nagrywam na ten sam dysk na którym jest gra ale moim zdaniem to nie ma różnicy :)

Opublikowano

6670 to strasznie slaba GPU. Zmien rodzielczosc na 1280x720 i detale na low i zobacz czy problem zniknie. Mi to pomoglo :)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...