Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][SURV+FRAKCJE]HybridCraft[NOWE DROPY][4xEXP][4xDROP][POLSKIE KOMENDY][SG]SPLEEF][PAINTBALL]


Jodi

Co dodać na serwer?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co doda? na serwer?

    • Hardcore=Ban na 2 godziny po ?mierci
      17
    • Arena PvP
      5
    • Bli?niaczy serwer
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg HybridCraft

Informacje3.png

strzalka.gifTYP: Surv+Frakcje

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP: s1.zagrani.pl:14000

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie


Administracja5.png
[Wlasciciel]Cvaniaczek112 [H@]MARVIN_PL

pluginy3.png
Podane zostaną po starcie serwera

InformacjeDOT3.png
Serwer ma 98% komend dla graczy dostępnych po polsku!

Ogarnięta administracja oraz zero lagów gwarantują przyjemną rozgrywke.

Serwer wystartuje 30.03.2013

Surv+Frakcje By: Cvaniaczek112

 

Generator by -outi-

 

Opublikowano

Rekrutacja na KidModeratora otwarta wzór:

 

 

Nazwa:

Wiek:

Ile grasz już w minecraft:

Dlaczego nasz serwer:

 

Kontakt:

 

Doświadczenie:

Coś o sobie:

Opublikowano

Nazwa:

 

Wiek:14

 

Ile grasz już w minecraft: 3lata

 

Dlaczego nasz serwer: Bo lubię serwery survival + frakcje a na dodatek na waszym serwerze jest 4x expa i drop !!

 

Kontakt:skype : piotrek.krajewski50

 

Doświadczenie:Bardzo Dobre

 

Coś o sobie:Jestem miłym i uczciwym graczem. Pomagam innym

Opublikowano

Na start serwera planujemy kilka Eventów. Mamy swoje pomysły ale chcielibyśmy poznać także wasze:3

Opublikowano

Nazwa: TwistedPL


Wiek:15

Ile grasz już w minecraft:

Dlaczego nasz serwer:Bo się spoko prezentuje

Kontakt:Ts3/Skype : tictasq

Doświadczenie:2lata mc + kilka swoich serwow

Coś o sobie: ogarnięty miły gracz ze skinem pandy ;D

Opublikowano

Na pewno zagram choćby z powodu 4xEXP ale czy 4xDROP to nie jest za dużo nieco ? :)
Może by tak jakiś % szans na 4xDROP a exp byłby potrojony a nie poczworony ?
Bo to już jest trochę za dużo ,nie sądzicie ?

Opublikowano

@Damianex Nie uważam żeby to było za dużo raty są idealne na szybką i łatwą grę której oczekuje większość graczy

Opublikowano

Nazwa:alvin11pl

Wiek: 16 lat

Ile grasz już w minecraft:od 1.7.3

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ widze że serwer może mieć ciekawą przyszłość i chciałbym pomóc w jego rozbudowie :>

Kontakt: Skype/TS/e-mail/gg(rzadko wchodze :>)

Doświadczenie:o minecrafcie to 8,5/10 pluginy 7/10

Coś o sobie:i tu będzie zabawnie :> potrafie sie dogac z ludzmi jestem konsekfentny, koleżeński,pomocny mam swoje wady ale potrafie sie posmiac ale potrafie tez byc powazny zalezy od sytuacji chodze do klasy 3 gimnazjum o_0 troszke ogarniam gimpa/html/php/nie wiem czy to sie przyda ale potrafie edytowac clienta metin2/postrafie zakladac serwery metin2/lubie budowac jak mam natchnienie to super mi czasami wychodzi :> wiecej nie pisze bo powoli pisze jakies duperele jak cos bedziesz jeszcze chcial wiedziec to pisz odpowiem z miłaą checią

@Edit 1

o i cos o czym zapomnialem lubie sie bawic w sony vegasie to moge przy okacji nakrecic jakis filmik o serwie :D

@Edit 2

i jeszcze cos jak cos moge miesiecznie sie dolozyc symbolicznie te pare zlotych :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...