Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zbanowana fifa a aktywacja nowego klucza na tym samym koncie.


ti5ger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy mając zbanowaną fifę, mogę aktywować nowy klucz na to samo konto? A jeżeli można to czy nie dostanę bana za to że na zbanowanej fifie trainerowałem?

Bo szkoda troche mojego konta, w sumie 35 poziom tam miałem i nie wiem czy on przepadnie.

Opublikowano

Jeśli masz zbanowaną, to wszystko przepadło a klucza już nie aktywujesz. Było nie kombinować.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Jeśli masz zbanowaną, to wszystko przepadło a klucza już nie aktywujesz. Było nie kombinować.

A nowe konto i aktywacja klucza na nim ?

Opublikowano

Chodziło mi o aktywację nowego klucza gry na świeżo założonym koncie origin.

Innej opcji nie ma . Bo nie da sie miec dwoch takich samych gier na jednym koncie ( tak mi sie bynajmniej wydaje)

Opublikowano

Innej opcji nie ma . Bo nie da sie miec dwoch takich samych gier na jednym koncie ( tak mi sie bynajmniej wydaje)

Zgadza się nie można mieć 2 takich samych gier na jednym koncie

Opublikowano

 

Jeśli masz zbanowaną, to wszystko przepadło a klucza już nie aktywujesz. Było nie kombinować.

 

Nie zrozumieliśmy się.

Chodzi mi o nowy kod aktywacyjny. Chcę na tym samym koncie świeży kod aktywować.

Opublikowano

Tak się po prostu nie da, musisz się z tym pogodzić. Jeśli chcesz grać w fife na online wystarczy założyć nowe konto origin i dopiero na nim aktywować nowy klucz.

Opublikowano

Jeden klucz = jedno konto i vice versa. Było nie cwaniakować.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...