Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P]Spec, różowe sloty CO ZROBIĆ?


Krysti777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pewien problem, a w zasadzie kupiłem sobie dzisiaj speca SCORPION i mam różowe sloty i nie moge tam nic włożyć i mam w zasadzie jedną broń która jest mocna, czyli nie mam Snajperki . Jak zrobić, żeby mógłbym w te sloty włożyć jakąś broń?

Opublikowano

w ten różowy a dokładnie filoetowy wkłada się bronie dla speca.. Masz je w shopie w zakładce specialist! jeśli chcesz mieć 2 zwykłą broń to musisz kupić Specialist bacpak license czy jak to tam sie pisze.

i zły dział

Opublikowano

Cześć, mam pewien problem, a w zasadzie kupiłem sobie dzisiaj speca SCORPION i mam różowe sloty i nie moge tam nic włożyć i mam w zasadzie jedną broń która jest mocna, czyli nie mam Snajperki . Jak zrobić, żeby mógłbym w te sloty włożyć jakąś broń?

Jeśli masz 2 różowe sloty to zapewne masz na sobie specialist slot license, możesz wtedy nosić tylko itemy speca(max 2) jeśli. Czyli możesz mieć broń główną oraz 2 specjalne. Jeśli byś posiadał specialist backpack license to wtedy możesz mieć broń główną, broń specjalną oraz kolejną zwykłą broń. Itemy na speca możesz kupić w shopie w zakładce specialist.

674071459604241683421.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...