Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Assasin creed 3 tnie ci sie na Windows 7 Home premium


DravensNight

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio słyszałem że dużo osób miałem z tym problemy lagi itp dla innych ludzi wyda się to oczywiste

 

Aby AC3 nie lagował musimy tak zrobić :D

 

1.Wchodzimy w Panel Sterwoania

 

2.Wchodzimy w System

 

3. w Górnym Prawym rogu jest Menadżer urządzeń

 

4..Wchodzimy Karty Graficzne

 

5.Pewnie będzie Inter coś tam coś tam i Nvida coś tam coś tam :D

 

6.Trzeba Zaktualizować Oba Sterwniki

 

7. Uruchomiamy Ponownie Laptopa/Komputer

 

8.Gramy Assasin creed działa na max deltach mi nawet nie lagowało w bostonie :)

 

PS nie dla każdego może to zadziałać może lagować z powodu słabego Kompa

 

 

Jeżeli nie pomogło spróbuj inne pomysły:

 

-Włącz Procesor o dużej wydajności

 

-Zainstaluj GameBooster

 

-Wejdz W procesy ustaw Priorytet niski

 

-Włącz Wysoką Wydajność Komputera

 

-uruchom w 256 kolorach

-uruchom w rozdzielczości ekranu 640X480

 

-Zrób Aktualke Sterowników dzwieku

 

-Miej orginal :D

 

 

 

 

 

Podoba ci się daj Lajka

Opublikowano

Ponoć to też pomaga, wchodzimy w Dokumenty --> AC3 ---> Assassin3 (otwieramy za pomocą notatnika) ---> szukamy VSync=1 ---> zmieniamy na VSync=0 ---> zapisujemy :).

Opublikowano

w AC 3 przed zaktualizowaniem karty graficznej zacinało po wejściu do pierwszego sklepu z bronią. Po zaktualizowaniu jedynie lagi mam w bostonie, a tak to ogólnie śmiga.
Lap 4gb ram proc 2x 2,4ghz Intel i3. Do takich gier to by się lepsze kompy przydały ;/

astiumsign.png


  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...